آغاز اجرای لکه‌گیری و آسفالت معابر سطح شهر کیلان

folder_openاخبار, پروژه های فعال

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، عملیات روکش آسفالت معابر شهر کیلان از امروز در محدوده آرامستان و شهرک امام خمینی (ره) شهر کیلان به همت واحد عمرانی شهرداری کیلان آغاز شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در این خصوص اظهار کرد: شرایط روکش آسفالت معابر سطح شهر کیلان را در وضعیتی نامناسب تحویل گرفتیم طوری که علیرغم چند دوره لکه‌گیری همچنان با شرایط مطلوب فاصله داریم.

پیمان آقاجان‌احمدی افزود: همان‌طور که در روزهای قبل وعده داده بودیم، با پایان یافتن عملیات بخشی از زیرسازی‌ها از امروز آسفالت‌ریزی آغاز شده و در این مرحله روزانه یک کامیون آسفالت پیش‌بینی گردیده است.

وی با بیان اینکه پروژه لکه‌گیری آسفالت تا اصلاح کامل معابر ادامه خواهد داشت گفت: با توجه به اینکه مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین به صورت شهرستانی در شهر کیلان برگزار می‌شود، با ورود و پیشنهاد شورای شهر که در نشست موردی امروز مصوب هم شد؛ از امروز طرح جهادی اصلاح مسیر پیاده‌روی آغاز شده که لکه‌گیری و آسفالت مسیر در این طرح به صورت جهادی با سرعتی بیشتر انجام خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تصریح کرد: در طرح جهادی اربعین، تلاش می‌کنیم تا ایرادات معابر شهر مسیر پیاده روی تا حد امکان برطرف شود.

آقاجان‌احمدی تأکید کرد: امیدواریم تا قبل از فصل سرما، دیگر مشکلی به‌عنوان دست‌انداز و مشکلات مربوط حداقل در معابر اصلی شهر کیلان نداشته باشیم.

مطالب مرتبط

فهرست