نشست مشترک مسئولان شرکت مخابرات و مدیریت شهری کیلان

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

نشست مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیلان با مدیرکل مخابرات منطقه هفت تهران، رئیس مخابرات شهرستان دماوند، مسئول فیبرنوری شرق استان تهران و کارشناسان مربوطه در دفتر شهرداری کیلان برگزار شد.

در این نشست، مسائل تعاملی فی‌مابین شرکت مخابرات و مدیریت شهری کیلان در راستای بهره‌برداری از پروژه فیبرنوری در شهر کیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با توجه به نصب پست‌های فیبرنوری بر پایه سرویس FTTH، ثبت‌نام اولیه متقاضیان جهت دریافت اینترنت پرسرعت در برخی از نقاط شهر کیلان نظیر چال‌باغ، نارون، برنهشت و … در حال انجام است.

از سویی دیگر، به منظور بهبود و تقویت اینترنت خانگی در کیلان بر بستر اینترنت پرسرعت ADSL2+، سه دستگاه DSLAM جهت کاهش فاصله انشعابات از مرکز مخابرات در سطح شهر کیلان نصب و در حال راه‌اندازی است.

همچنین ایجاد بستر ارتباطی فیبرنوری شهرداری کیلان برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در حال پیگیری است که با اختصاص ‌‌IP، به زودی این شهرداری به شبکه فیبرنوری متصل خواهد شد.

با توجه به ضرورت نصب دوربین‌های امنیتی شهر کیلان بر بستر فیبرنوری، مقرر شد تا نشست کارشناسی جهت هماهنگی برای انجام اقدامات نرم‌افزاری این پروژه بین نمایندگان شهرداری کیلان، پیمانکار و مخابرات برگزار گردد.

کلمات کلیدی: , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست