پیگیری روند تدوین و ابلاغ طرح‌های جامع و تفصیلی شهر کیلان/ پیگیری جابه‌جایی پایه‌ تیربرق‌های کوهان در نشست شورای ترافیک

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر, مصوبات شورا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، شورای اسلامی شهر کیلان امروز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه جلسه رسمی داشت.

نطق پیش از دستور و اطلاع رسانی مسائل مهم روز، نشست با شهردار، بررسی مسائل کلی جاری و آتی شهر، بررسی نامه‌های رسیده (حقیقی_حقوقی) و تصمیم گیری درباره آنها عناوین دستور این جلسه بودند.

آقاجان احمدی پس از خوش آمدگویی به سایر اعضاء محترم با ارائه گزارش اقدامات روزهای قبل، از طرح مشکلات محور صالح آباد و همچنین پایه‌های تیر برق روبه‌روی قلعه کوهان و پمپ بنزین که مانع اجرای عملیات عمرانی شهری هستند در جلسه روز شنبه شورای ترافیک شهرستان خبر داد و گفت: با سابقه‌ای که از فرماندار محترم و نقش آفرینی ارزشمند ایشان برای پیگیری و رفع مشکلات سراغ داریم و با توجه به ورود ایشان به این موضوعات، امیدواری ما به رفع این مشکلات بیشتر شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان با تقدیر و تشکر از شهردار که در این جلسه حاضر شده بود گفت: مدیریت شهری مخصوصاً در شهرهای کوچک به نوعی پیشانی حاکمیت محسوب می‌شود؛ بنابراین می‌بایست با توکل به خداوند و در کنار هم در خدمت رسانی به شهروندان ساعی باشیم.
همچنین در ادامه اعضای شورای شهر با خوش آمد گویی و عرض خدا قوت به باقری ضمن تاُکید به حمایت همه جانبه از شهردار به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با شهر پرداخته و به لزوم توجه بیشتر به نیاز شهر و درخواست‌های شهروندان با توجه به مبانی قانونی تاُکید کردند.

بهنام باقری که با دعوت رسمی در این جلسه حاضر شده بود، با تشکر بابت حمایت‌ها و زحمات شورای شهر گزارشی از اقدامات روزهای اخیر را ارائه کرد.

پیگیری روند تدوین و ابلاغ طرح‌های جامع و تفصیلی واگذاری‌های سنوات قبل، آب کشاورزی و لزوم اقدام در این رابطه بر اساس صورتجلسات و دستورالعمل‌های ابلاغی از مهم‌ترین مباحث مطروحه در این نشست صمیمی مدیریت شهری بودند.

بررسی مکاتبات و لوایح ورودی بخش انتهایی جلسه امروز بود که طی آن شورای شهر یک مصوبه داشت.

این جلسه که راُس ساعت ۱۵ با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و با حضور پنج عضو شورای شهر آغاز شده بود، حوالی ساعت ۲۰ با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) پایان یافت.

کلمات کلیدی: , , ,

مطالب مرتبط

فهرست