رئیس شورای اسلامی شهر کیلان: تاُمین آب شرب سالم برای شهروندان شهر کیلان را اولویت اول می‌دانیم

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر, مصوبات شورا

موحدی، رئیس آبفای کیلان به همراه جمعی از پرسنل با پیمان آقاجان‌احمدی رئیس شورای اسلامی شهر کیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات پس از تقدیر و تشکر بابت همراهی شورای شهر به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های آبفا پرداخت.

نهایی شدن موضوع اختصاص زمین در ارتفاعات کوه‌های اطراف جهت احداث مخزن، پیگیری مصوبه شورای اسلامی شهر موضوع تبصره ۳، نوسازی تجهیزات ،شیر فلکه‌ها و مسیر انتقال، برنامه ریزی جهت مدیریت مصرف و … از جمله موارد طرح شده توسط موحدی بود.

آقاجان احمدی نیز با تبریک متقابل سال جدید و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر ضمن تشکر از زحمات مجموعه پرسنل خدوم آبفا، ارائه خدمت مطلوب به شهروندان و برخورداری از آب شرب سالم و دائم را یک اصل مهم دانست و گفت: وضعیت سالیان قبل آب شرب شهر را با زحمات مجموعه آبفا را به بهبود می‌دانیم، اما به طور قطع این شرایط با آنچه حق شهر و مورد انتظار است، فاصله دارد.

وی ادامه داد: همگان به مشکلات آبفا حاصل از کاهش چشمگیر نزولات آسمانی اشراف داریم، اما معتقدیم چنانچه پروژه آبرسانی به شهر کیلان بر اساس آنچه روز اول تدوین شده بود، اجرا می گردید و امروز وضعیت دیگری را شاهد بودیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تصریح کرد: پروژه‌ای به منظور آبرسانی برای کیلان و منطقه‌ای تعریف شده با احتساب جمعیت ۲۰ هزار نفری تعریف و پس از اجرا شرایط به گونه ای دیگر رقم خورده است و تاُمین آب شرب سالم برای همه شهروندان شریف در اقصی نقاط شهرستان را اولویت اول می‌دانیم، اما در کنار این معتقدیم در سنوات قبل می بایست توجه بیشتری به بحث حقوق شهر کیلان در این زمینه معطوف می گردید که این مهم را به اطلاع مدیرعامل محترم شرق استان رسانده و ایشان هم در کمال بزرگواری همواره به مسائل اهمیت داده و ان‌شاءالله برخی مباحث را در جلسات آتی با ایشان پیگیری خواهیم نمود.

آقاجان‌احمدی بیان کرد: در کنار اینها هم باید تلاش کنیم تا با برنامه‌ریزی اصولی شهروندان عزیز و باغ‌داران با برخورداری از آب کشاورزی نیازی به استفاده از آب شرب برای فضای سبز و باغات نداشته باشند.

کلمات کلیدی: , ,

مطالب مرتبط

فهرست