اتخاذ تمهیدات نوروزی در شهر کیلان

folder_openاخبار, مصاحبه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان، بهنام باقری، شهردار کیلان ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز و بهار طبیعت تمهیداتی به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران اتخاذ گردیده است.

وی با بیان اینکه سفره هفت سین در دو نقطه از شهر کیلان برپا شده است، افزود: به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، طرح یک افطاری ساده در دو نقطه ورودی و خروجی شهر کیلان اجرا خواهد شد.

شهردار کیلان گفت: با توجه به فرارسیدن بهار طبیعت، کاشت 6 هزار سبد گل‌ فصلی در میادین و بلوارهای آغاز شده و تلاش می‌گردد تا فضای با نشاطی در شهر کیلان به جهت استقبال از مسافران نوروزی و رفاه و آرامش شهروندان به وجود بیاوریم.

باقری پایگاه امداد جاده‌ای در یک نقطه از شهر کیلان به جهت امدادرسانی به موقع به حوادث احتمالی جاده‌ای توسط جمعیت هلال احمر استقرار خواهد یافت، تصریح کرد: طبق سنوات گذشته، طرح هر خانه یک گل با توزیع گل‌های شمعدانی به تعداد سه هزار عدد در شهر کیلان آغاز شده و مراسم گرامیدشت و نیایش درگذشتگان سال 1402 نیز همزمان با نخستین روز سال جدید در این شهر برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: اسکان مسافران نوروزی یک مکان، شست و شو مخازن، معابر، جداول و پل‌های عرضی رودخانه‌ای، آذین‌بندی تبریک نوروز با پیوست جوانی جمعیت ۱۰ عدد پرتابلی و عرضه ویژه اقلام تنظیم بازار توسط  شهرداری کیلان در سطح شهر یک نقطه از دیگر اقدامات انجام شده است.

شهردار کیلان همچنین از ممنوعیت ساخت و سازهای ساختمانی در ایام نوروز در داخل و حریم شهر با توجه به دستور دادستان شهرستان دماوند خبر داد.

کلمات کلیدی: , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست