بازدید از محله مرکزی و دیدار مردمی در مسجد تاریخی شهر کیلان+ تصاویر

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، عصر پنجشنبه، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان از محله مرکزی و موارد مصداقی که اهالی محترم اعلام کرده بودند، بازدید کرده و سپس بر اساس برنامه اعلامی و به منظور دیدار مردمی در مسجد جامع تاریخی کیلان حاضر شدند.

پس از نماز مغرب و عشاء که به امامت حجت الاسلام مسعودی امام جماعت مسجد جامع کیلان اقامه گردید؛ اهالی محترم در فضایی صمیمی به بیان مسائل و مشکلات و تقدیر از اقدامات پرداختند.

در این دیدار، برخی از مشکلات شهر کیلان مطرح و اعضای شورای شهر پاسخ‌گوی سئوالات شهروندان بودند.

بلاتکلیفی حمام قدیمی (شمس الدین و شرف الدین) شهر کیلان، لزوم بازسازی و مرمت مسجد جامع تاریخی شهر کیلان، لزوم تجهیز سالن ورزشی برای استفاده جوانان، رفع خطر برخی از ساختمان‌سازی‌ها، نبود خط تاکسی برای محلات ساران و کردر، ضرورت ساماندهی سهمیه آرد و فعالیت نانوایان، لزوم رعایت بستر و حرایم مسیل ها و انهار و جلوگیری از ساخت و ساز در این عرصه ها، ساماندهی بناهای قدیمی مخروبه و … از جمله موارد مطرح شده در این دیدار بود.

در این دیدار، برخی از شهروندان بابت تشکیل جلسات ، حضور و پاسخگویی اعضاء شورای اسلامی شهر به سئوالات و مطالبات شهروندان، برگزاری مناسب و شایسته برنامه‌ها و مناسبت های ملی و مذهبی و به طور کل عملکرد مثبت و متفاوت مدیریت شهری دوره ششم شهر کیلان قدردانی کردند.

مطالب مرتبط

فهرست