مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مسجد جامع تاریخی شهر کیلان

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و دهه مبارک فجر با حضور مسئولان در مسجد جامع تاریخی شهر کیلان برگزار گردید.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند، زمهریر و رضایی مهر معاونان فرماندار شهرستان دماوند، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری کیلان، امام جماعت مسجدجامع شهر کیلان، رئیس کلانتری ۱۴، فرمانده حوزه مقاومت بسیج باقرالعلوم(ع)، جمعی از مسئولان شهرستان و شهری و مردم شریف و انقلابی شهر کیلان حضور داشتند.

فتاح دماوندی که بر اساس برنامه اعلامی سخنران این مراسم بود در جمع حضار گفت: قرآن و پیامبر اکرم (ص) حقیقت هستند و کسی نمی تواند بگوید که اسلام و حضرت محمد (ص) نیامده اند؛ کسی نمی‌تواند بگوید امام حسین(ع) وجود ندارد؛ حضرت ابراهیم، نوح و موسی در تاریخ نبوده اند؛ تاریخ را نمی‌شود انکار کرد. اسلام آخرین کتاب آخرین دین و دستور است و پیغمبر جدید نخواهد آمد.

ایشان افزود: حجاب تا روز قیامت واجب و تغییر پیدا نخواهد کرد، کارهای حرام تا روز قیامت حرام هستند عوض هم نمی‌شوند. بعضی ها فکر کرده‌اند که حجاب برداشته شده است که قطعاً اینگونه نیست و حجاب سر جایش است، حجاب قانون است. اگر ما عمل نمی کنیم به اسلام تقصیر اسلام نیست، تقصیر نامسلمانی ما است.

ایشان در پایان تصریح کردند: حفظ جمهوری اسلامی واجب است. البته آن چیز هایی که باعث ایجاد جمهوری اسلامی شد باعث بقاء و ماندگاری جمهوری اسلامی هم خواهد شد. همه ما نسبت به حفظ جمهوری اسلامی مسئولیم. جمهوری اسلامی بر اساس قرآن و اهل بیت شکل گرفته است. قانون اساسی، کشور، مردم و جوانان خوبی داریم امنیت خوبی داریم، بهداشت و درمان خوبی داریم و در خیلی از زمینه ها از برخی کشورهای دیگر بالاتر هستیم باید شکر خدا را بجا بیاوریم. همه ما نسبت به حفظ اسلام و جمهوری اسلامی مسئول هستیم و بی خیال نباید باشیم.

مطالب مرتبط

فهرست