قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از شهروندان کیلانی و دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه فجر علوی

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از شهروندان کیلانی و دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه فجر علوی/ زمان عدم برخورداری شهر کیلان از حق و حقوق قانونی تمام شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، با پایان یافتن دهه مبارک فجر علوی ، پیمان آقاجان احمدی از همه شهروندان شریف کیلانی بابت حضور ارزشمند و با بصیرت در مراسم متعدد این ایام مخصوصاً راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه قدردانی کرد و گفت: ممنون مردمی هستیم که به عشق ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضوری کم نظیر به مراسم دهه فجر شهر کیلان شکوهی خاص بخشیدند. تشکر می کنم بابت این حضور با بصیرت و امیدوارم توفیق خدمت درخور، به شهروندان خوب کیلان را داشته باشیم.

آقاجان احمدی افزود : اهالی کیلان همواره در سنگرهای مختلف صادقانه به این مرز و بوم خدمت کرده و تا همیشه برای انجام وظیفه در صحنه حاضر خواهند بود. تقدیم بیش از شصت شهید گلگون کفن ، ده‌ها جانباز عزیز و آزاده سرفراز ، مجاهدت و تلاش در کسب علم و خدمت رسانی در زمینه های مختلف پس از کسب مدارج عالیه علمی _ تخصصی، حضور در سطوح مختلف مدیریتی کشور و… بخشی از خدمات کیلانی هاست ؛ اما در این چند سال گذشته آنطور که شرط انصاف بوده منطقه و شهر کیلان از حقوق خود برخوردار نشده اند . امروز با حضور دولتی مردمی و مسئولان منطقه ای دوران عدم برخورداری شهر کیلان از حق و حقوق قانونی تمام شده و جا دارد ؛ به آنچه می بایست در رابطه با این شهر بزرگ انجام میشد اما نشده توجه و مظلومیتی که در عین بزرگی برای این شهر حادث شده جبران گردد.

آقاجان احمدی در ادامه ضمن قدردانی از همه اعضاء ستاد برگزاری مراسم فرهنگی مذهبی شهر کیلان گفت: پس از نقش آفرینی ستاد در برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و برگزاری یادواره پر شور شهدا که مثال زدنی شد؛ هماهنگی ، شکوه و نظم جشن ها و مراسم متعدد دهه فجر امسال شهر کیلان هم بعد از لطف خداوند حاصل زحمات و برنامه ریزی های آن ستاد محترم است. دلایل متعددی باعث شد که شورای ششم شهر برای تشکیل این ستاد اقدام کند و امروز خداوند بزرگ را شاکریم که به لطف حضور و تلاش شما بزرگواران شاهد وقوع اهداف و نقش آفرینی این ستاد ارزشی هستیم و می شود به افزایش تاُثیر ستاد در آینده هم خوش بین بود.

ایشان در پایان تصریح کردند: لذا ضمن قدردانی و تشکر از اعضاء محترم به خصوص امام جماعت مسجد جامع تاریخی شهر ، فرماندهی بسیج و بسیجیان عزیز ، مدیران ادارات و مدارس شهر، هیئت امنای محترم مساجد محلات، فرماندهی و پرسنل کلانتری ۱۴ و سایر اعضاء گرامی، از درگاه الهی برای همگان سلامتی، سربلندی و موفقیت روزافزون تمنا دارم.

مطالب مرتبط

فهرست