دشمن در فتنه اخیر یک جنگ روانی را علیه ملت ایران به راه انداخت

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

دشمن در فتنه اخیر یک جنگ روانی را علیه ملت ایران به راه انداخت/ شهید سلیمانی نماد مقاومت و خدمت بی‌منت است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری کیلان ،فرماندار شهرستان دماوند در بیست و چهارمین یادواره شهدای شهر کیلان و حومه گفت: دشمن با تمام توان خود یک جنگ ترکیبی و روانی تمام عیار را علیه مردم و کشور به راه انداخت که این جنگ در حوزه های شناختی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و … بود که البته با بصیرت مردم و پیوند ناگسستنی آنان با انقلاب، نظام اسلامی و رهبری، دشمنان به آرزوی خود نرسیدند.

وی افزود: ملت بزرگ ایران در طول ۴ دهه انواع فتنه‌ها را به خود دیده است و این‌بار نیز دشمنان نظام با حمایت شبکه های معاند به یک جنگ ترکیبی تمام عیار ورود نمودند که به لطف خدا و بصیرت مردم ایران اسلامی یکبار دیگر افکار آشفته دشمنان نقش بر آب شد.

طاهرخانی تصریح کرد: مردم ایران با حضور حماسی خود در صحنه‌ها همیشه نشان داده‌اند که وفادار به نظام و انقلاب هستند و در سخت‌ترین شرایط مقابل فتنه‌ها ایستاده‌اند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:حاج قاسم علاوه بر خدمت در جبهه مقاومت در تمام عرصه های سازندگی و خدمت رسانی پای کار بود و در این راه از هیچ کوششی برای کمک به برطرف کردن مشکلات دریغ نمی کرد و شهید سلیمانی نماد یک مسئول واقعی در تراز انقلاب بود و مسئولین نیز باید با تأسی از اخلاص و مردم‌داری ایشان، با تلاش شبانه روزی پیگیر مطالبات مردم باشند.

مطالب مرتبط

فهرست