آئین تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان برگزار شد

folder_openاخبار
تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان ،مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان در سالن جلسات شهرداری کیلان با حضور معاون مدیرکل حراست استانداری تهران ، پیمان آقاجان احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ،عارف طهماسب کاظمی سرپرست شهرداری همچنین مسئولان واحدهای شهرداری کیلان برگزار و پس از تقدیر از قاسم عباسی ، علی یوسف زاده به عنوان سرپرست حراست شهرداری کیلان معرفی شد.

 

پیمان آقاجان احمدی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و تقدیر از عباسی بابت زحماتی که در دوران تصدی واحد حراست متقبل شد و با تبریک به یوسف زاده گفت : به شهری بزرگ با مردمی با فرهنگ آمده اید ما یکی از بهترین شهرداری های منطقه را داریم و باید برای بهتر شدن آن همچنین ارتقاء سطح دانش پرسنل جهت خدمت رسانی بهتر به مردم تلاش کنیم.

طهماسب کاظمی هم ضمن خوش آمد گویی به حاضران در جلسه ، حراست را بازوی مستحکم و یکی از پایه های شهرداری دانست و رسالت آن را پیشگیری از وقوع تخلف و تضرر مجموعه برشمرد. ایشان ضمن تبریک به یوسف زاده بعنوان مسئول حراست جدید از زحمات و تلاش های قاسم عباسی در راستای پیشبرد اهداف محوله حراستی که سال های اخیر در شهرداری کیلان ایفا کردند؛ تقدیر و تشکر نمود.

آئین تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان

در پایان این مراسم، با اهداء لوح تقدیر از سوی مدیر کل حراست استانداری تهران ، رئیس شورای شهر و سرپرست شهرداری از زحمات قاسم عباسی تقدیر شد.

مطالب مرتبط

فهرست