کیلان آماده استقبال از جاماندگان اربعین حسینی/ تلاش مدیریت شهری کیلان برای استقبال باشکوه از زائران شهرستان دماوند

folder_openاخبار

پیرو برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند در شهر کیلان، طرح جهادی آماده‌سازی مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی با پیشنهاد شورای اسلامی شهر و با تلاش عوامل شهرداری کیلان در حال اجراست.

عارف طهماسب‌کاظمی، سرپرست شهرداری کیلان در حاشیه بازدید از فعالیت‌ واحد‌های مرتبط این شهرداری اظهار کرد: میزبانی از زائران حسینی افتخار بزرگی است که همه ساله نصیب شهر کیلان شده و‌ با توجه به پیشنهاد شورای شهر، تلاش می‌کنیم که میزبانی را بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

وی افزود: طرح آماده‌سازی مسیر پیاده‌روی از روزهای گذشته و از محدوده ورودی شهر کیلان در بلوار شهید سلیمانی آغاز شده که طی روزهای آینده این طرح تا روستای زیارت ادامه خواهد داشت.

سرپرست شهرداری کیلان گفت: در طرح جهادی عملیات لکه‌گیری آسفالت، اصلاح و رنگ‌آمیزی جداول، جمع‌آوری زباله‌ها، نخاله و علف‌های هرز، ادامه پیاده‌روسازی، جلوگیری از تخلیه مصالح ساختمانی و … به همت واحدهای عمران، خدمات شهر، فضای سبز، تاسیسات، زیباسازی، پلیس ساختمان و روابط عمومی در حال اجراست.

طهماسب‌کاظمی تأکید کرد: امیدواریم با اقداماتی که در حال انجام است، استقبال باشکوهی از زائران حسینی در شهر کیلان داشته باشیم.

مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند ۲۶ شهریورماه از محله کوهان آغاز و با عبور از محلات شهر کیلان به طول ۱۰ کیلومتر در روستای زیارت خاتمه می‌یابد.

قرار است این اجتماع عظیم معنوی همچون سنوات قبل با حضور گسترده مسئولان و عاشقان اباعبدالله در شهر کیلان برگزار گردد.

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست