عملیات لکه‌گیری آسفالت به‌‌زودی اجرایی می‌شود/ مرمت سازه‌ها و تعمیر جداول شهری انجام خواهد شد/ یقین داشته باشیم فردای کیلان روشن‌تر است

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: مصوبه بلوار کردر برای اخذ نظریه کمیته محترم انطباق فرمانداری ارسال شده و پس از اخذ مجوز و انعقاد قرارداد هیچ مشکلی برای اجرای آسفالت نداریم؛ علاوه بر این، قیر لازم برای پخت نزدیک به دو هزار تن آسفالت را تهیه کرده و در اختیار داریم که این هم به زودی در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از سویی، دستور خرید و پخش روزانه یک کامیون آسفالت به منظور لکه‌گیری معابر شهری صادر شده و این نیز ظرف یکی دو روز آینده از روبه‌روی سالن همایش‌ها اجرایی خواهد شد؛ در گزارشات پیشین اخبار مربوط به توافقات با راهداری شهرستان منتشر شده که این پروژه هم در حال اجراست و پس از چند سال چهره محور کمربندی متحول می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تأکید کرد: برای رفع ترافیک بلوار مجاور حسینیه کوهان، طرح احداث پل را در دست مطالعه داریم و در کنار این، پروژه خیابان کنار گذر جدید با بهره‌گیری از بولدوزر شهرداری که از دوره قبل با ایرادات اساسی متوقف شده و با هزینه‌ای نزدیک به یک میلیارد آن را اخیراً تعمیر و راه‌اندازی کرده‌ایم که طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.

آقاجان‌احمدی افزود: روشنایی شهر در شب با سال قبل تفاوت زیادی داشته، نیمی از بلوار شهید سلیمانی در سه روز قبل و نیم دیگر آن طی یکی دو روز آینده روشن خواهد شد؛ به زودی پایه چراغ‌های جدید هم در خیابان‌های اصلی شهر نصب می‌شوند و از چند روز قبل عملیات جمع‌آوری پایه چراغ‌های قدیمی از سطح شهر آغاز شده که از این پایه چراغ‌ها پس از رنگ‌آمیزی و بازسازی در سطح شهر استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: طرح جمع‌آوری صدها تن نخاله از زمین فوتبال و آماده‌سازی آن، مرمت سازه‌های شهری و آرامستان‌ها، تعمیر جدول‌ها و برخی موارد دیگر قبل از پایان تابستان اجرایی خواهند شد؛ مجوز طرح تفکیک زباله از مبداُ و بازیافت آن را اخذ کرده‌ایم که این هم به صورت فازبندی آغاز خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تصریح کرد: احداث بخشی دیگر از دیوار ساحلی هم پیش‌بینی شده که البته لازمه آن همکاری بیش از پیش مالکان مجاور است؛ طرح‌ها و برنامه‌های جدید و متعدد دیگر هم در دست مطالعه و بررسی هستند که به ندرت و پس از اجرایی شدن موارد قبلی اعلام خواهند شد.

آقاجان‌احمدی بیان کرد: شهر کیلان و شهروندان کیلانی لیاقت بهترین‌ها را دارند و همچون یکسال قبل با عشق و ارادت در خدمت اهالی خوب بوده و آمادگی دریافت انتقادات، پیشنهادات، طرح، برنامه، مشکل محلات، نیازهای شهری، ارائه طریق و … را در طول شبانه‌روز از طریق فضای مجازی (واتساپ) و یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۰۸۳۶۳۶۵۶ خط ارتباط مردمی شورای ششم را داریم.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان کیلانی، عاشق امام حسین (ع) و یاران وفادارش هستند به برکت این عشق و ارادت پیاده‌روی عظیم جاماندگان کربلا شهرستان دماوند در روز اربعین به نام کیلان سند خورده، لذا با عشق و شور حسینی باید برای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن این واقعه بزرگ تلاش کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در پایان ضمن تمنا و طلب دعای خیر شهروندان اضافه کرد: یقین داشته باشیم که فردای کیلان بهتر خواهد بود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , ,

مطالب مرتبط

فهرست