نشست بررسی تصمیم‌گیری برای سال تحصیلی جدید در مدارس شهر کیلان

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر

پنجمین نشست شورای اسلامی شهر کیلان به منظور تصمیم‌گیری در خصوص سال تحصیلی جدید مدارس سطح شهر کیلان شامگاه پنجشنبه با حضور مدیرکل شهرستان‌های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش دماوند در دفتر شورای شهر برگزار شد.

در این نشست، ضمن بیان مشکلات و مطالبات مردمی از سوی اعضای شورای شهر، ابعاد مختلف نحوه فعالیت مدارس بر اساس قوانین و مقررات آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت.

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ضمن قدردانی از مدیرکل محترم آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بابت برگزاری جلسه‌ای که صبح چهارشنبه در دفتر ایشان برگزار شد و همچنین حضور امشب دکتر بهرامی و رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند برای بررسی مشکلات مدارس شهر کیلان در صحن شورا گفت: برای تصمیم‌گیری در خصوص مدارس شهر در بیست روز گذشته ۵ جلسه برگزار شده است.

وی افزود: شورای ششم شهر کیلان تلاش می‌کند با توجه به قوانین و مقرراتی که مدیران آموزش و پرورش مطرح و جهت جراحی فرهنگی اجرای آن را لازم می‌دانند، بهترین روش و شیوه اتخاذ شود تا ضمن رعایت حال والدین گرامی در ابعاد مختلف، شرایط مناسبی را برای تحصیل و‌ رفاه فرزندان عزیزمان شاهد باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: فعالیت جدی از دیگر موضوعات مطرح شده در این سلسله جلسات بوده که با توجه به ویژگی‌های خاص کیلان همچون عجین بودن نام شهر با فرهنگ، اهمیت زیادی برای ما دارد.

کلمات کلیدی: , , ,

مطالب مرتبط

فهرست