برگزاری اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در شهرستان دماوند

folder_openاخبار

رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند از اجرای حماسی سرود «سلام فرمانده» با حضور پرشور دهه‌نودی‌ها و اقشار مختلف مردم در شهرستان دماوند خبر داد.

گفتنی است این مراسم روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ با اجرای ابوذر روحی همزمان با نماز مغرب و عشا در زمین چمن استادیوم تختی دماوند برگزار خواهد شد.

این مراسم با حضور کودکان پیش دبستانی، دانش آموزان و اولیای ایشان و مردم‌‌ ولایتمدار شهرستان دماوند همراه خواهد بود.

مشق ولایتمداری توسط دهه‌نودی‌های دماوند/ سرود «سلام فرمانده» نقطه آغاز و الگو ساز است

رضا طاهرخانی، فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به استقبال گسترده مردم ایران و دنیا از سرود “سلام فرمانده” اظهار کرد: این سرود آمیزه‌ای از اخلاص،صفا و بصیرت است و تردیدی نیست که همین موضوع، در وسعت انتشار آن بسیار مؤثر بوده و چه بسا اصلی‌ترین عامل آن باشد

فرماندار شهرستان دماوند از سرود “سلام فرمانده” به عنوان مصداق بارز جهاد تبیین نام برد و افزود: تبیین فقط به گفتن و نوشتن خلاصه نمی‌شود، واقعیت این است که قاب تصویر و فیلم و صدایی که از نماهنگ‌های مختلف در جهان منتشر می‌شود هرکدام یک حرکت تبیینی است و اینجاست که اهمیت کار فرهنگی در تبیین ابعاد معارف اسلامی و انقلابی مشخص می‌شود.

وی در پایان از سرود “سلام فرمانده” به عنوان یک حرکت الهام‌بخش و الگویی نام برد و تصریح کرد: تولید محصولات فرهنگی و آثار هنری در جهاد تبیین باید افزایش پیدا کند، “سلام فرمانده” یک نقطه آغاز است که یک حرکت الهام‌بخش و الگو ساز بوده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , ,

مطالب مرتبط

فهرست