آغاز مصاحبه با 18 متقاضی تصدی شهرداری کیلان/ جزئیات مراحل انتخاب شهردار اعلام شد

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر, مصاحبه

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در خصوص ادامه روند انتخاب شهردار کیلان اظهار کرد: همان‌گونه که قبلاً اطلاع رسانی شد، طی فراخوان اعلامی 18 متقاضی واجد شرایط اولیه با حضور در شورای اسلامی شهر برای تصدی سمت شهرداری کیلان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه فرآیند مصاحبه از متقاضیان آغاز شده است، افزود: در حاشیه نشست رسمی شورای اسلامی شهر در روز 16 خردادماه، زمان‌بندی مصاحبه با افراد متقاضی به قید قرعه مشخص شد که پیرو آن، نخستین نشست مصاحبه با متقاضیان واجد شرایط تصدی شهرداری کیلان روز گذشته، 17 خردادماه به مدت 5 ساعت در صحن شورای اسلامی شهر کیلان برگزار گردید.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: سعی اعضای شورای اسلامی شهر کیلان بر این است که مرحله مصاحبه، روزانه و بدون وقفه با دعوت از سه تا پنج نفر از متقاضیان در صحن این شورا انجام شود.

آقاجان‌احمدی بیان کرد: پس از انجام مصاحبه‌ها، با برگزاری انتخابات توسط اعضای شورای اسلامی شهر، پنج نفر از بین 18 متقاضی تصدی شهرداری کیلان انتخاب می‌شوند؛ در این مرحله، پنج نفر منتخب شورا در یک نشست با دو بخش پرسش‌وپاسخ توسط اعضای شورا و برگزاری مناظره بین منتخبان شرکت خواهند کرد.

وی تأکید کرد: به طور مجدد، اعضای شورای اسلامی شهر با برگزاری انتخابات از بین پنج نفر، سه نفر را برای مرحله پایانی انتخاب می‌کنند که برای سه منتخب آن مرحله، جلسات تخصصی‌تر و بازدید شهری برگزار خواهد شد و در ادامه، جلسه نشست دو بخشی همچون مرحله قبل مابین سه نفر تکرار می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اضافه کرد: پس از آن، گزینه نهایی شورای اسلامی شهر کیلان برای تصدی سمت شهرداری کیلان انتخاب و جهت طی مراحل معرفی می‌گردد.

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست