پرسنل شهرداری کیلان تمام تلاش خود را برای بهبود ارائه خدمات به شهروندان به کار گیرند

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، جمعی از پرسنل شهرداری کیلان صبح امروز با «رضا امرالهی» سرپرست جدید شهرداری کیلان دیدار کردند و این انتصاب را تبریک گفتند.

در این نشست، هر یک از مدیران و مسئولان واحدهای مختلف، گزارشی از وضعیت جاری و نحوه خدمت‌رسانی در حوزه‌های کاری خود ارائه کردند و به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات به شهروندان پرداختند.

سرپرست شهرداری کیلان در ادامه به تشریح برنامه‌ها و خواسته‌های خود از کارکنان شهرداری پرداخت و گفت: معتقدم کارکنانی باتجربه و با درایت در شهر مستقر هستند که هر یک از این افراد توانایی پیشبرد اهداف عالیه شهرداری را دارند.

رضا امرالهی بیان داشت: تاکنون اقدامات مؤثری در سطح شهر صورت گرفته و انتظار می‌رود از این پس نیز همکاران با تمام توان و تلاش خود در جهت پیشرفت و آبادانی کیلان گام بردارند.

وی در ادامه از کارکنان خواست تا با همدلی بیشتر و رعایت اخلاق حرفه‌ای، تعامل و ارتباط مستمر با همکاران و شهروندان نسبت به ارتقا و بهبود ارائه خدمات تمامی تلاش خود را به کار گیرند.

سرپرست شهرداری کیلان تصریح کرد: نیاز است در مدتی که با همدیگر کار می‌کنیم با تعامل، همکاری و همفکری اقدامات جاری را پیش ببریم و موجبات رضایت شهروندان را فراهم کنیم.

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست