رسیدگی موردی به مشکلات محلات شهر کیلان/ سرعت کم ماه‌های قبل جبران می‌شود

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

پیرو پیگیری و درخواست شورای اسلامی شهر کیلان، بازدید مشترکی صبح امروز با حضور پیمان آقاجان‌احمدی، زمان‌الله قاسم‌قمی و قاسم شیخی اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و رضا امرالهی، سرپرست شهرداری کیلان به همراه داود مرشیدی مسئول واحد عمران، مهدی شرف‌الدینی مسئول شهرسازی، حسین مسلمی مسئول واحد خدمات شهری و محمد قدرتی مسئول واحد فضای سبز شهرداری کیلان به مدت ۸ ساعت از محلات مختلف شهر کیلان انجام شد.

در این بازدید، ضمن بررسی و رسیدگی موردی به مشکلات مختلف در حوزه‌های ساخت و ساز، عمرانی، فضای سبز و خدمات شهری، دستورات لازم جهت رفع این مشکلات صادر شد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به اینکه وضعیت پروژه‌های عمرانی، خدمت‌رسانی ، سیما و منظر شهری از نظر شهروندان شریف و اعضای شورا طی ماه‌های گذشته رضایت‌بخش نبوده، لازم است که اکنون با عزم جهادی سرعت کم ماههای قبل جبران گردد.

پیمان آقاجان‌احمدی افزود: معتقد هستیم که سرعت کارها در ماه‌های گذشته مطلوب نبوده، اما با توجه به توانمندی اکثر پرسنل شهرداری و عزم جدی که با آغاز به کار سرپرست جدید به وجود آمده، قطعاً از این پس سرعت کار تغییر می‌کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و آغاز پروژه‌های عمرانی در سطح شهر، شاهد تغییر و تحول شهری و جلب رضایت‌مندی شهروندان شریف و عزیز کیلان باشیم.

کلمات کلیدی: , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست