روایت فرماندار شهرستان دماوند از تلاش جهادی برای بهره‌برداری ساختمان جدیدالاحداث درمانگاه شبانه‌روزی شهر کیلان

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

فرماندار شهرستان دماوند در نخستین نشست شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: در سه ماهه آخر سال گذشته، برخی از مطالبات دیرینه مردم شهرستان دماوند که سال‌ها بر زمین مانده بود با حمایت نماینده مجلس و مسئولان محقق شد.

طاهرخانی به بازدید خود از شهر کیلان اشاره کرد و افزود: در خصوص راه‌اندازی ساختمان جدید درمانگاه شبانه‌روزی شهر کیلان پیگیری‌هایی توسط نماینده محترم و شورای شهر انجام شده بود و در این زمینه، اختلاف نظرهایی وجود داشت.

وی گفت: در این راستا، نشستی با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند و شورای شهر کیلان برگزار کردیم و طی مصاحبه‌ای اعلام نمودیم که طی دو‌ ماه آینده نسبت به بهسازی اقدام و تا پایان سال ساختمان جدید درمانگاه شهر کیلان را افتتاح خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: رئیس شورای شهر کیلان بر شبانه‌روزی شدن درمانگاه تأکید داشتند و ما نیز اعلام کردیم که این درمانگاه به صورت شبانه‌روزی افتتاح شود.
طاهرخانی ادامه داد: هیچ کسی باور بر تحقق این موضوع نداشت، اما این درمانگاه شبانه‌روزی با تلاش‌های انجام شده طبق درخواست مردم افتتاح شد و این نشان داد که کارها شدنی هستند و تنها نیازمند همت و عزم جدی مسئولان هستند.

وی بیان کرد: همچنین دکتر زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان در روز افتتاحیه، ارائه برخی خدمات ویژه‌ای در این درمانگاه شبانه‌روزی را به مردم شهر کیلان نوید دادند.

کلمات کلیدی: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست