۱۴۰۱؛ سال نهضت و شکوفایی پروژه‌های عمرانی در شهر کیلان/ هر ۲ ماه یک افتتاح خواهیم داشت

folder_openاخبار, مصاحبه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، دکتر جعفر پرج اظهار کرد: با عنایت به تحقق بودجه سال‌جاری و بودجه بالغ بر ۵۰ میلیارد تومانی شهرداری که توسط شورای محترم اسلامی شهر تصویب و همچنین تایید بودجه توسط کمیته بررسی و تطبیق مصوبات شوراهای فرمانداری شهرستان قرار گرفته، بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان به اجرای طرح و پروژه‌های عمرانی در سطح شهر تخصیص یافته است.

وی افزود: از جمله پروژه‌های شاخص سال آتی در زمینه بهبود عبور و مرور شهری، بهبود محیط شهری، ایجاد تاسیسات حفاظتی بوده که می‌توان به ادامه زیرسازی آسفالت و اجرای بلوار کردر، دیوار حائل سنگی روی رودخانه، لکه‌گیری و آسفالت معابر سطح محلات، جدولگذاری، احداث پارک و توسعه فضای سبز اشاره نمود.

شهردار کیلان گفت: در حال حاضر، دو پروژه دیوار سنگی و اصلاح و نصب سیستم روشنایی معبر اصلی کیلان با اعتباری نزدیک به ۲ میلیارد تومان در دست پیگیری و اجرا بوده که در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد.

پرج همچنین ابراز امیدواری نمود که با تخصیص چشمگیر اعتبارات عمرانی در سال ۱۴۰۱ و اجرای این طرح‌ها در سطح شهر شاهد دگرگونی و تغییر اساسی و شکوفایی در سیما و منظر شهری خواهیم بود.

وی تأکید کرد: تمام تلاش اینجانب و مجموعه شهرداری و همت و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر بر این است تا هر دو ماه به لطف پروردگار شاهد افتتاح تعدادی پروژه در شهر کیلان باشیم.

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست