پیام تبریک نوروزی شهردار کیلان

folder_openپیام شهردار و شورا

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرا رسید، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می‌آید و بار دیگر طبیعت رخ می‌نمایاند و جلوه‌ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می‌شود.

به مناسبت سال نو و عید باستانی خاضعانه و خاشعانه بر درگاه الهی سر تعظیم فرود می‌آوریم و از آن دگرگون کننده قلب‌ها می خواهیم حالمان را به بهترین احوال مبدل گرداند.

حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت و عید فرخنده نوروز و تقارن این عید باستانی با اعیاد شعبانیه را محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمت تمامی هموطنان عزیز علی الخصوص شهروندان فرهیخته و شریف کیلان، تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

امیدوارم در کنار مردم شریف سرزمینمان که همواره در طول سال‌ها و قرن‌ها از آزمون‌های دشوار روزگار سربلند بیرون آمده‌اند، با زنده نگاه داشتن امید و با اتحاد و همبستگی این روزهای ناملایم را که بر اثر ویروس منحوس کرونا ایجاد شده همچون آزمون های سخت گذشته با موفقیت سپری نموده و در سال 1401 با وفاق و همدلی و مشارکت تمامی شهروندان و مسئولان با فراهم نمودن زیرساخت‌های مورد نیاز شهری، شاهد عمران و آبادانی بیش از پیش باغشهر شهر کیلان باشیم.

دکتر جعفر پرج
شهردار کیلان

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست