پیام تبریک نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر کیلان

folder_openپیام شهردار و شورا

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

خداوند متعال را شاکریم که توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایان یک سال تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگزاری مجدانه را رقم می زند.

سال‌ها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصت‌ها استفاده کنیم.

در طلیعه سال جدید، بهترین آرزو ها برای شما داریم و تلاش خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به کار می گیریم و با حرکت در مسیر خط مشی های تعیین شده برای تحقق اهداف و پیشرفت شهر اهتمام می ورزیم.

اینجانبان، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره همه شهدا، شهداي مدافع حرم به ويژه شهداي شهر کیلان و با تبریک سال نو، امیدواریم در سال جدید گامی بزرگ برای حل مشکلات مردم شهر کیلان برداشته و به موفقیت نائل شویم.

از خداوند بزرگ سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت برای همگان و مردم شریف شهر کیلان آرزومندم.

اعضای شورای اسلامی شهر کیلان

کلمات کلیدی: , ,

مطالب مرتبط

فهرست