بودجه ۵۴ میلیارد تومانی شهرداری کیلان ابلاغ شد/ رشد ۳۰۰ درصدی بخش عمران شهر کیلان در بودجه ۱۴۰۱

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر, مصاحبه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در خصوص بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کیلان اظهار کرد: بودجه ۵۴ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۱ شهر کیلان پس از تصویب شورای شهر و تاُیید کمیته انطباق فرمانداری، جهت اجرا ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه بودجه ۳۸ میلیارد تومانی که در ابتدا توسط شهردار تقدیم شورا شد، نتوانست نظر اعضاء را جلب کند، افزود: شورای شهر به منظور پیروی از منویات رهبری و همراه بودن با دولت جهادی، نیازها و شرایط شهر و همچنین درخواست‌های مکرر شهروندان در راستای بهبود اوضاع شهر به بودجه‌ای با رشد بیشتر اعتقاد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: به همین منظور، پس از برگزاری جلسات مشترک متعدد کارشناسی در صحن شورا و اصلاح مبلغ پیشین، بودجه‌ای بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان تنظیم و به شورای شهر جهت بررسی و تصویب ارائه گردید.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: این بودجه، پس از بررسی‌های لازم به تصویب شورای شهر رسید و با اخذ مهر تاُیید کمیته انطباق شهرستان دماوند برای اجرا به شهرداری کیلان ابلاغ شد.

وی بیان کرد: نکته جالب توجه و امیدوار کننده، این است که بودجه ۱۴۰۱ در بخش عمران حدود ۳۰۰ درصد رشد مثبت داشته و این یعنی کیلان سال خوبی را پیش‌رو دارد که امیدواریم شاهد تحول و سیر پیشرفت روزافزون این شهر باشیم و با توکل به خداوند، کمک مسئولان فرا دستی و شهروندان شریف کیلان به جایگاه واقعی و در خور شاُنش در سال پیش رو نزدیک شود.

کلمات کلیدی: , , ,

مطالب مرتبط

فهرست