افتتاح پایش تصویری شهر کیلان/ فعال‌سازی ۱۶ دوربین پایش تصویری با اعتبار ۴ میلیارد تومان

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

سامانه پایش تصویری و سالن اجتماعات شهرداری کیلان ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستان دماوند و شهر کیلان افتتاح شد.

در این مراسم، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس، فرماندار شهرستان دماوند، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کیلان، فرماندهان کلانتری و بسیج شهر کیلان و جمعی از اعضای دفتر نماینده و مسئولان واحدهای شهرداری کیلان حضور داشتند.

دکتر جعفر پرج، شهردار کیلان اظهار کرد: طرح سامانه پایش تصویری با حضور مسئولان شهرستان در راستای اجرای مصوبه شورای تأمین استان و شهرستان با هدف ارتقای سطح امنیتی و جلوگیری از سرقت‌ها و همچنین هوشمندسازی مدیریت شهری به همت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان بهره‌برداری شد.

وی افزود: در فاز نخست، پروژه فیبرنوری با همکاری اداره مخابرات شهرستان دماوند به طول ۳۰ کیلومتر به همراه نصب ۱۶ دکل و احداث اتاقک مانیتورینگ اجرا گردید.

شهردار کیلان گفت: در فاز دوم، مناقصه عمومی برای انتخاب پیمانکار برگزار و فعال‌سازی ۱۶ دوربین شامل ۶ دوربین پلاک‌خوان، هشت دوربین ثابت و دو دوربین نظارتی و تجهیز اتاقک مانیتورینگ انجام شد.

دکتر پرج تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان از سال ۱۳۹۹ تاکنون بالغ‌بر چهار میلیارد تومان برای این پروژه هزینه کرده است.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان برای اجرای طرح پایش تصویری بیان کرد: با تکمیل و اجرای فاز سوم این طرح در سال ۱۴۰۱، حدود ۸۶ دوربین در سطح شهر کیلان نصب خواهد شد.

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست