آمادگی برای اجرای طرح استقبال از بهار در شهر کیلان/ لزوم ارائه آموزش همگانی درباره پیشگیری از سرقت‌ها و حوادث چهارشنبه آخر سال

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

دومین نشست شورای اداری شهر کیلان با رویکرد مدیریت جهادی همزمان با فرارسیدن ماه شعبان در دفتر شورای اسلامی شهر کیلان برگزار شد.

در این نشست، امام جماعت، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و مسئولان ادارات آبفا، مخابرات، آموزش و پرورش، پست و درمانگاه شهر کیلان حضور داشتند.

در این نشست، مسئولان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حیطه وظایف خود، مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند.

پیگیری خودپرداز، ارائه آموزش‌های بهداشتی و پیشگیری از سرقت‌ها در ایام نوروز و حوادث چهارشنبه آخر سال، پیگیری اجرای طرح نگهبانی محله، جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب، برگزاری جلسات در محل ادارات، تعیین دستور جلسات آتی از مصوبات این نشست بود.

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ضمن قدردانی از حضور مدیران ادارات اظهار کرد: نشست شورای اداری با رویکرد جهادی به منظور پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب، همراهی با دولت مردمی و خدمتگزار، جهت ایجاد زیرساخت‌های لازم در مسیر جبران عقب‌ماندگی‌ها و ایجاد توسعه همه جانبه شهر از ۱۲ بهمن به برکت ایام‌الله دهه فجذ به تایید و تصویب شورای اسلامی شهر کیلان اجرایی شده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست