آخرین نشست شورای اداری شهرداری کیلان در 1400/ لزوم برنامه‌ریزی برای تحول شهر کیلان در سال آینده

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، آخرین نشست شورای اداری ۱۴۰۰ شهرداری کیلان با حضور شهردار، مسئولان واحدها و پرسنل شهرداری در سالن اجتماعات برگزار شد.

دکتر جعفر پرج، شهردار کیلان در این نشست، ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان و ایام عید نوروز، از تحقق بودجه و همراهی مجموعه اداری برای ایجاد نظم و پاسخ‌گویی به شهروندان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه باید در راستای رضایت‌مندی شهروندان تلاش شود، افزود: از خدمات‌رسانی بی‌منت به شهروندان نباید غافل شویم و باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که در ارزیابی و نظرسنجی‌ها نمره مطلوبی در خصوص رضایت‌مندی در سطح شهروندان داشته باشیم.

شهردار کیلان با اشاره به بودجه 54 میلیارد تومانی شهرداری کیلان در سال آینده گفت: با توجه به میزان بودجه سال آینده، باید شاهد دگرگونی و نهضت خدمت‌رسانی به‌ویژه در حوزه عمرانی در شهر کیلان باشیم.

دکتر پرج با تأکید بر اینکه باید همه اقداماتمان در شهرداری بر مبنای طرح و برنامه باشد، تصریح کرد: مسئولین دوایر شهرداری ضمن تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند مدت برای فعالیت‌های خود، سعی گردد در رقابت با سایر شهرداری‌ها جایگاه ویژه‌ای راکسب نماید و این مهم به‌دلیل ساختار سنی جوان نیروهای شهرداری کیلان دست‌یافتنی است.

وی ادامه داد: دادن برنامه، نظارت و آموزش نیروهای زیرمجموعه خود و توجه ویژه‌ به تکریم و پاسخ‌گویی به ارباب رجوع و کاهش زمان پاسخگویی، شفاف سازی و روان‌سازی وظایف مورد انتظار است.

شهردار کیلان در خصوص ستاد خدمات سفر شهر کیلان بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فعالیت‌های ستاد خدمات سفر آغاز شده و انتظار داریم که همه همکاران در ایام عید ضمن حضور در شیفت‌های تعیین شده با مسئول ستاد خدمات سفر همکاری‌های لازم را داشته باشند.

پرج در ادامه اعلام نمود بنا به ابلاغ فرمانداری، دادستانی کلیه ساخت وسازهای قانونی و غیرقانونی از ۲۸ اسفند تا ۱۵فروردین تعطیل بوده و درطول این مدت جلوگیری از هرگونه فعالیت، مدنظر همکاران گشت ساختمانی باشد.

شهردار کیلان در پایان از تک تک پرسنل و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کیلان در اجرای طرح و برنامه‌های مدنظر قدردانی نمود.

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست