نشست هم اندیشی مدیریت شهری با مشاورین املاک در شهر کیلان

folder_openاخبار

نشست هم اندیشی باحضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، مسئولان دوایر روابط عمومی و شهرسازی شهرداری و جمعی از مشاورین املاک شهر کیلان در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.

در این نشست، دکتر جعفر پرج شهردار کیلان ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین جلسه، با اشاره به هدف از برگزاری این جلسه اظهار کرد: این نشست به‌منظور هم‌افزایی و هم‌اندیشی و بهره‌گیری از خردجمعی جهت شناخت معضلات و مشکلات شهری و همچنین اتخاذ راهکار جهت برون رفت از معضلات و تعالی و پیشرفت شهر تاریخی کیلان برگزار شده است.

در ادامه حاضرین به بیان مشکلاتی نظیر کاربری اراضی و ضرورت بازنگری طرح جامع، تسریع در روند پاسخگویی به استعلامات و نحوه اعمال ماده ۱۰۱ قانون شهرداری‌ها و رفع مشکل اراضی واگذار شده به اشخاص در گذشته توسط شهرداری و توجه به وضعیت خدمات شهری و …. پرداختند.

پیمان آقاجان‌احمدی رئیس شورای اسلامی شهر کیلان نیز در ادامه ضمن تشکر از شهردار برای تشکیل این جلسه به برخی از اقدامات مشترک شهرداری و شورای شهر در طول چندماه گذشته پرداخت که در پایان مقرر شد هر فصل این جلسه با حضور تمام مشاورین املاک برگزار گردد.

همچنین به‌منظور بررسی کارشناسانه موارد عنوان شده جلسه‌ای باحضور ۵ نفر نماینده مشاورین املاک که از بین خودشان انتخاب و به شهرداری معرفی می‌شوند، ماهانه جلسات یاد شده جهت بررسی راهکارهای قانونی با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر کیلان برگزار گردد.

کلمات کلیدی: , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست