لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کیلان تقدیم شورای اسلامی شهر شد

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری کیلان توسط شهردار تقدیم ریاست شورای اسلامی شهر گردید.

جعفر پرج، شهردار کیلان اظهار کرد: براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌های کشور و آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها، بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ شهرداری کیلان تقدیم رئیس محترم شورای شهر گردید که به استناد قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و انتخاب شهرداران، شورای اسلامی پس از بررسی و اعمال نقطه نظرات کارشناسی در موعد مقرر تصویب و به شهرداری و مراجع قانونی ذیربط ارائه خواهدنمود.

وی افزود: بودجه پیشنهادی سال آتی شهرداری بالغ بر ۳۸ میلیارد تومان و با احتساب ۴۰ درصد عمرانی و ۶۰ درصد اداری تنظیم گردیده است.

شهردار کیلان تصریح کرد: این مبلغ قانونا باید برابر کدها و سرفصل‌های تعریف شده در چارچوب ضوابط و مقررات در قالب تعرفه عوارضات محلی و اخذ عوارضات از شهروندان محترم تامین و در سرفصل و پروژه‌های تعیین و تعریف شده اجرا و هزینه گردد.

پرج تأکید کرد: این مبلغ بدان معنا نیست که دولت به شهرداری پرداخت می‌کند، بلکه شهرداری‌ها باید مبالغ بودجه سالانه را از شهروندان همان شهر وصول و هزینه نمایند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,

مطالب مرتبط

فهرست