قطع مکرر برق دیگر قابل تحمل نیست/ به هنگام نشر اخبار دقت بیشتر لازم است

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر, مصاحبه

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: شهر کیلان در سالیان گذشته در همه ابعاد با عدم اختصاص حق و حقوق لازم مظلوم واقع شده و در بسیاری موارد مورد بی‌توجهی قرار جرفته که نداشتن سرعت لازم برای رشد و توسعه پایدار علیرغم پتانسیل‌های ارزشمند و استعدادهای بی نظیر، باعث قرار گرفتن شهر در شرایط امروزی شده است.

وی افزود: فرهنگ، ادب، اصالت، هوش و سایر ویژگی‌های از این دست با کم یا زیاد شدن اعتبارات مالی، استاندارد شدن خیابان ها و … کم یا زیاد نخواهند شد؛ این ارزش‌ها به شکل ویژه در ژنتیک این شهر وجود دارد و چون امروز همه ما موظفیم با تمام وجود حافظ این داشته‌های ارزنده باشیم؛ لازم است همه موارد را با دقت رصد نمائیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: در انتشار خبر دستگیری سارق گوشی قاپ بی دقتی باعث دلخوری شهروندان شریف شده بود که تذکر دادیم؛ متاُسفانه باز هم کم دقتی سهوی در این زمینه و عدم اشاره به غیر بومی بودن متهم کشفیات نیروی انتظامی در شهر کیلان باعث گله مندی به حق اهالی شده است.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: با حضور پرسنل پرتلاش و زحمتکش کلانتری ۱۴ کیلان شاهد دستگیری مجرمین و برخورد با متخلفین در سطح شهر هستیم؛ ضمن تشکر بابت این تلاش‌ها لازم است به جهت جلوگیری از هرگونه سوء برداشت، هنگام انتشار این اخبار به عبوری و یا غیر بومی بودن افراد مربوط به این مسائل اشاره شود

وی بیان کرد: علیرغم تمام مشکلات کیلان همچون همیشه امن‌ترین شهر منطقه و به ویژگی‌های فرهنگی معروف است؛ پس باید دقت شود که بعضی موارد به اشتباه به پای کیلان گذاشته نشود؛ مطلب بعدی وجود مشکلات جدی در رابطه با وظایف اداره برق در شهر است که متاُسفانه با تعطیلی دفتر این اداره در شهر کیلان در سنوات قبل مشکلات دو چندان شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان افزود: قطعی مکرر جریان برق خسارات بسیار زیادی را به مردم تحمیل می کند و کسی هم پاسخگو نیست. مگر می توان پذیرفت با وزش یک نسیم ، بارش چند قطره باران و اندکی برف در یک ساعت نزدیک به ده بار جریان برق شهر قطع شود؟ درست نیست که مردم برای دریافت ابتدایی ترین خدمات دغدغه داشته باشند.

آقاجان احمدی گفت: البته این تنها ضعف اداره برق در کیلان نیست همانطور که بارها اعلام شده برای تعویض لامپ های سوخته هیچ اقدامی نمی کنند؛ شهر در شب دچار تاریکی مطلق است؛ در صورتی که تاُمین روشنایی معابر از وظایف ابتدایی اداره برق است، خب تا کی می‌توانیم شاهد تاریکی شهر در شب و نارضایتی مردم عزیز باشیم؟ باز هم شهرداری علیرغم کمبود منابع مالی جهت رفع مشکل و تعویض لامپ ها وارد شده است.

وی ادامه داد: اما اینکه همه امور شهر از ورزش و ایجاد اشتغال تا روشنایی معابر به عهده شهرداری باشد، درست نیست، چراکه از یک طرف باعث فاصله گرفتن شهرداری از وظایف اصلی خود و از طرفی اصولی انجام نشدن امور تخصصی مربوط به سایر ادارات خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تصریح کرد: این در حالیست که قطعاً کیلان در بودجه سنواتی ادارات خدمت رسان شهرستانی سهم دارد؛ شورای شهر کیلان با دقت از طرق قانونی پیگیر رفع مشکلات و دریافت حق و حقوق شهر است؛ با توجه به تغییر شرایط مدیریتی شهرستان و حضور مسئولانی که در عمل تفاوت را ثابت کرده اند به اتمام مشکلات این چنینی بسیار امیدواریم.

آقاجان احمدی بیان کرد: برای تعیین تکلیف مشکلات مربوط به اداره برق موارد را با تنظیم نامه‌های جداگانه به اطلاع رسولی نژاد نماینده محترم منطقه در مجلس شورای اسلامی و طاهرخانی فرماندار محترم خواهیم رساند.

وی اضافه کرد: همچنین با ارسال دعوتنامه خدمت ریاست محترم برق منطقه دماوند مهندس صبوری جهت حضور در صحن شورا و بررسی موضوع اقدام خواهیم نمود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست