آغاز سلسله جلسات دیدار و هم‌اندیشی اعضای شورای شهر کیلان با شهروندان محترم/ بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل شهری در فضایی صمیمی

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر

نخستین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر کیلان در قالب سلسه جلسات دیدار و گفتگوی هفتگی عصر دوشنبه ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ در صحن شورا برگزار شد.

در این نشست که در فضایی صمیمی و دوستانه‌ برگزار شد در خصوص مواردی همچون شرایط صدور پروانه ساختمانی، ماده ۱۰۱ از شایعه تا واقعیت، ماده ۱۳۳ روشنایی شهر در شب ، نیاز معابر به مرمت، مشکلات مدیریت شهر در مسیر خدمت رسانی بهتر، بهداشت و درمان و … بحث و تبادل نظر شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ضمن قدردانی از شهروندانی که به دعوت شورا لبیک گفته و در نشست حضور پیدا کردند در این زمینه اظهار کرد: شورای شهر کیلان از پنج عضو نماینده منتخب مردم تشکیل شده که جهت برنامه‌ریزی دقیق، پیگیری مطالبات و شناخت هرچه بیشتر مشکلات و آسیب‌های شهری لازم است به صورت مستمر با مردم ارتباط داشته باشند.

پیمان آقاجان‌احمدی افزود: همان‌طور که در ابتدای دوره ششم وعده داده بودیم، سلسله جلسات دیدار و هم‌اندیشی با شهروندان آغاز شده و بنا داریم که این جلسات به صورت هفتگی جهت تبادل نظر برگزار شود.

وی گفت: با توجه به محدودیت فضا و شرایط کرونایی، می توانیم هر هفته حدود ۲۰ نفر از شهروندان را برای حضور در این سلسله جلسات دعوت تا از حضور ارزشمندشان برای درک بهتر و شناسایی شرایط و مشکلات بهره‌برداری کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تصریح کرد: برگزاری جلسات هم‌اندیشی با شهروندان جدای از جلسات تخصصی اتاق فکر و مرکز مطالعات است که آن هم به زودی آغاز خواهد شد؛ البته زودتر از این‌ به دنبال آغاز جلسات تخصصی بوده‌ایم، اما متاُسفانه و برخلاف آنچه که تصور می کردیم ؛ اعلام آمادگی شهروندان در این مقوله آنگونه که انتظار داشتیم نبوده و این دلیل اصلی تاُخیر در این زمینه است.

آقاجان‌احمدی ادامه داد: مدیریت شهر با تفکرات سنتی نتیجه‌ای در خور نخواهد داشت برای رسیدن به فردای مورد انتظار کیلان، اتحاد یکپارچه، احساس مسئولیت و حضور تک تک شهروندان را نیاز داریم.

وی تأکید کرد: شهروندان محترم جهت شرکت در این جلسات، ارائه طرح، ایده، راهکار یا هرگونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۰۸۳۶۳۶۵۶ خط ارتباط مردمی شورای شهر از طریق پیامک یا واتساپ در ارتباط باشند.

مطالب مرتبط

فهرست