نشست هم‌اندیشی اولویت‌های راهبردی مدیریت شهری کیلان

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر

نشست‌ هم‌اندیشی پیرامون اولویت‌های راهبردی مدیریت شهر کیلان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و مؤسسه فرهنگی طلوع امید و انتظار در دفتر شورا برگزار گردید.

در این نشست، محورهای راهبردی رشد و پیشرفت شهر و شهروندان کیلان مورد بررسی و گفت‌وگوی اعضای نشست قرار گرفت.

در ادامه ضمن تبیین بعضی از چالش‌ها توسط اعضا مقرر شد این جلسات به صورت مستمر تشکیل شده و موضوعات مدیریت پیشرفت شهر مورد مداقه و بررسی اعضا قرار گیرد.

ساماندهی امور مدیریت شهری در کیلان/ هم‌اندیشی با قشر فرهیخته نیاز راهبردی شورای شهر است

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و مؤسسه طلوع امید و انتظار با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای ساماندهی امور در مدیریت شهری و اقدمات انجام شده در راستای بهینه‌سازی مصرف منابع مالی، انسانی و فیزیکی شهر و صرفه جویی در مصرف منابع به منظور کاهش هزینه‌ها، پیگیری پروژه‌های ناتمام شهر، بهبود زیرساخت‌های ترافیکی شهر مانند ایجاد پیاده رو در معابر شهر و …. پرداخت.

وی در ادامه به طرح اولویت‌ها و محورهای راهبردی اقدام در مدیریت شهری اشاره نمود و اعلام کرد هم اندیشی بین اعضای شورای شهر و اقشار مختلف شهروندان به خصوص قشر فرهیخته و تحصیل کرده شهر یک ضرورت و نیاز راهبردی شوراست.

تبیین جامع ابعاد پیشرفت همه جانبه شهری/ پیگیری اقدامات متناظر برای بهبود وضعیت شهر و شهرستان

دکتر کاظمی، از اعضای مؤسسه طلوع و انتظار در نشست‌هم‌اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته از سوی شورای شهر تاکنون، با تبیین جامع ابعاد پیشرفت همه جانبه شهری با تأکید بر ابعاد اقتصادی، فرهنگی، اجتماع، شناختی، معرفتی، دینی و سیاسی پرداخت.

وی افزود: بررسی چالش‌ها و نقاط قوت و ضعف وضعیت شهر در همه این شئون و پیگیری اقدامات متناظر برای بهبود وضعیت شهر و شهرستان از اهداف دراز مدت مؤسسه برای حرکت به سمت آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی است.

کاظمی با برشمردن بعضی از چالش‌های موجود در مسیر پیشرفت شهر ابراز امیدواری کرد تا با شکل گیری این جلسات به صورت مستمر و بررسی موضوعات و مسائل شهر به صورت فنی بین صاحب‌نظران و قشر فرهیخته شهر و مؤسسه، زمینه حل سهل و سریع این مسائل با همکاری و یاری شورا فراهم گردد.

کلمات کلیدی: , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست