ضرورت رفع مشکلات جاده‌های ورودی شهر کیلان/ اعتبار استانی پروژه بلوار کردر مجدد اختصاص یابد

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: با بررسی‌های صورت گرفته، جاده‌های ورودی‌ کیلان از هر طرفی دچار مشکلات عدیده‌ای هستند.

وی با بیان اینکه محور قدیم کیلان (صالح‌آباد) بسیار پرتردد و خطرناک است و جاده کمربندی کیلان و جاده منتهی به ایوانکی نیز وضعیت مناسبی ندارند، افزود: به دستور نماینده محترم، بازدیدی از نقاط حادثه‌خیز صورت گرفت و گزارشی در این ارتباط به ایشان ارائه گردید.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: اجرای بلوار کردر در مسیر محور تهران-سمنان در حال انجام است و متأسفانه ۲ میلیارد تومان اعتبار استانی این پروژه در سال‌های گذشته برگشت داده شد؛ در این راستا، با توجه به اهمیت محور تهران-سمنان (کیلان – ایوانکی) تقاضا داریم که در اختصاص مجدد اعتبار استانی پروژه بلوار کردر مساعدت شود.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: بازسازی و مرمت جاده کمربندی کیلان باید مورد توجه قرار بگیرد، چراکه خرابی‌های این جاده موجب گردیده تا بسیاری از کامیون‌ها از داخل شهر تردد کرده و مشکلاتی ایجاد نماید.

وی اضافه کرد: از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجدانه دکتر رسولی‌نژاد و مسئولان مربوطه در راستای رفع نقاط حادثه‌خیز و مشکلات ترافیکی قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست