راه‌اندازی مرکز «مطالعه، پژوهش و برنامه‌ریزی» در شهر کیلان با ابتکار شورای شهر/ تدوین اولین سند جامع چشم انداز شهر کیلان در دستور کار است

folder_openاخبار شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیلان، پیمان آقاجان‌احمدی اظهار کرد: در راستای اجرای فرامین ارزشمند و حکیمانه رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی در رابطه با اهمیت علم و پژوهش و لزوم ایجاد مؤسسات و مراکز تحقیقاتی و دانش محور با هدف گام برداشتن در مسیر اهداف والای انقلاب اسلامی مبتنی بر خدمت رسانی بیشتر به مردم فهمیم و لایق و با احساس نیاز مبرم در عصر حاضر و شرایط کنونی، شورای اسلامی شهر کیلان تصمیم دارد مرکز مطالعه، پژوهش و برنامه‌ریزی علمی همه جانبه شهری را به عنوان بازوی علمی مدیریت شهر راه‌اندازی نماید.

وی افزود: با تشکیل این مرکز تصمیم‌گیری برای شهر و تعریف مسیر پیشرفت و توسعه همه جانبه بر اساس طرح‌های مطالعاتی- تحقیقاتی و ارائه نظرات کارشناسی رقم خواهد خورد؛ در نتیجه احتمال خطا کاهش و سرعت رشد افزایش چشمگیری خواهند داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: از دیگر ابتکارات شورای اسلامی شهر کیلان تهیه، تنظیم و تدوین اولین سند جامع چشم انداز شهر کیلان است؛ این سند با سرفصل‌های متنوع مسیر دستیابی به فردای روشن کیلان را تعریف خواهد کرد.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: راه‌اندازی مرکز «مطالعه، پژوهش و برنامه‌ریزی» نخستین گام در مسیر ایجاد بستر لازم جهت تهیه سند جامع چشم انداز شهر کیلان است .

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر کیلان حضور و همراهی تک تک شهروندان محترم و کیلانی‌های شریف در اقصی نقاط جهان را (در مقاطع مختلف که بعداً اعلام خواهد شد) برای نیل به این مقاصد عالی لازم دانسته و در این مقطع به منظور تشکیل و تکمیل کادر مرکز مطالعه، پژوهش و برنامه‌ریزی از افراد با شرایط کیلانی الاصل بودن، داشتن مدرک تحصیلی حداقل مقطع کارشناسی دعوت به همکاری می نماید.
کلیه فعالیت‌ها به صورت کاملاً افتخاری خواهد بود و مزایای مالی ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در ساعات اداری با شماره 76362040-021 شورای اسلامی شهر کیلان تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست