معرفی شهردار کیلان، ثمره دست شورای اسلامی دوره ششم است/ پرج سابقه خوبی در خدمت‌گزاری دارد

folder_openاخبار

حجت‌الاسلام سیداحمد میرشریفی، امام جمعه شهر آبسرد و حومه در آیین تکریم و معارفه شهردار کیلان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در زمان محمدرضا شاه پهلوی، جزایر ارزشمند ۳۰گانه بحرین و در دوره‌های گذشته طی قرادادهای ترکمنچای و‌ گلستان، بخش‌هایی از کشور را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه در دوران جنگ هشت ساله دفاع مقدس، با تلاش، مجاهدت و ایثارگری شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم، افزود: بازگرداندن عزت از دست رفته ما ایرانی‌ها، از نکات دیگری است که جنگ هشت ساله را برای ما به دفاع مقدس تبدیل کرد.

امام جمعه شهر آبسرد و حومه گفت: امروز معرفی شهردار کیلان، ثمره دست شورای اسلامی دوره ششم است که توسط مردم انتخاب شده‌اند؛ با سابقه‌ای که از آقای پرج سراغ داریم، امید وجود دارد خدمات ارزشمند این عزیز را برای شهر کیلان شاهد باشیم تا اعتلای ارزشمندی برای این شهر رقم بخورد.

میرشریفی با اشاره به اینکه باید از زحمات و خدمات شهرداران و شوراهای دوران گذشته نیز قدردانی شود، تصریح کرد: دکتر پرج سابقه خوبی در خدمت‌گذاری دارد و در وزارت کشور و شهرستان همجوار ما انجام وظیفه کرده است.

 

کلمات کلیدی: , ,

مطالب مرتبط

فهرست