سیما و منظر شهری کیلان به‌عنوان باغشهر ممتاز استان تهران صیانت شود/ با ساخت و سازهای غیرمجاز مقابله شود

folder_openاخبار

صمد جلیلوند، معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند در آیین تکریم و معارفه شهردار کیلان اظهار داشت: از زحمات شهرداران سابق به خصوص آقای کاظمی و مجموعه شورای شهر در دوره قبل قدردانی می‌کنیم؛ همچنین دکتر پرج به‌عنوان شهردار کیلان دارای سوابق بسیار خوب در شهرهای مختلف است که امیدواریم با تجربیات خود و انجام پروژه‌های عمرانی باعث شکوفایی شهر کیلان که قدمت تاریخی و عنوان ممتاز باغ‌شهر در استان تهران دارد، شود.

وی با بیان اینکه باعث افتخار است که دکتر پرج به‌عنوان نخستین شهردار استان تهران از استاندار حکم دریافت کردند و به‌عنوان شهردار کیلان معرفی شدند، افزود: باید قانون شهرسازی و عمران شهری در ساخت و سازها مد نظر قرار گیرد.

معاون امور فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند گفت: بودجه‌های شهرداری به‌نحوی برنامه‌ریزی گردد که حداقل ۴۰ درصد از بودجه برای کارهای عمرانی در نظر گرفته شود؛ تقاضا داریم که با ساخت و سازهای غیرمجاز به خصوص در خارج بافت مقابله شود.

جلیلوند تصریح کرد: باید سطح اشغال ساخت و سازها مطابق طرح تفصیلی پیگیری شود و نمای شهری و شهرسازی را بهم نریزد؛ باید از سیما و منظر شهری کیلان به‌عنوان باغشهر ممتاز استان تهران صیانت شود.

کلمات کلیدی: , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست