برنامه‌های کاری شهرداری کیلان در افق‌های زمانی با همفکری اعضای شورا و همکاران شهرداری تدوین خواهد شد

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، دکتر جعفر پرج، شهردار جدید کیلان در مراسم معارفه خود اظهار داشت: بدوا از اعتماد اعضای محترم شورای شهر کیلان، استاندار محترم تهران، فرماندار محترم و اعضای محترم شورای تامین شهرستان نسبت به حقیر در واگذاری مسئولیت شهرداری قدردانی می‌کنم.

وی افزود: برنامه‌های کاری مدنظر به صورت جدول برنامه‌ریزی شده در افق‌های زمانی با همکاری شورا و مجموعه شهرداری به‌زودی تدوین و اعلام خواهد شد؛ امیدوارم با اعتماد و حفظ همدلی و همراهی و مشارکت، شاهد ایجاد زیرساخت‌های شهری با اجرای طرح و پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در سطح شهر کیلان باشیم.

شهردار کیلان گفت: از دیرباز نسبت به کیلان شناخت و خدمت بزرگان و معتمدین شهر ارادت داشته و یکی از موضوعاتی که باعث دلگرمی‌ام برای تقبل مسئولیت شهرداری کیلان شد، وفاق و همدلی بین اعضای شورای کیلان است.

پرج ادامه داد: امیدواریم همچنان باحفظ وتداوم وفاق و همدلی و با شناسایی و احصاء مشکلات و نارسایی و همچنین ظرفیت‌های موجود در سطح شهر و تدوین اولویت‌بندی با لحاظ نمودن توان و ظرفیت شهر و شهرداری و بکارگیری از حمایت مسئولین شهرستانی و استانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن فعالیت‌های خود را آغاز کنیم.

کلمات کلیدی: , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست