انجام کارهای علمی مبنای شورای ششم شهر کیلان است/ توسعه و پیشرفت کیلان با مشارکت همه شهروندان تحقق می‌یابد

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در معارفه شهردار کیلان اظهار کرد: به واسطه نظام و انقلاب، مردم سالاری را در همه ارکان زندگی به خوبی شاهد هستیم؛ کیلان ۱۸ هزار سال قدمت دارد که این قدمت در اثر و نتیجه کاوش‌های باستانی است و حدود ۷۰ سال سابقه شهرداری به همراه مردمی با فرهنگ، شهیدپرور، انقلابی و ولایتی داریم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در سال‌های گذشته آن‌طور که شایسته مردم و سابقه شهر بود، شاهد پیشرفت و توسعه کیلان نبودیم، افزود: اما این نشانه عدم تلاش مسئولان این شهر در گذشته نیست و از زحمات همه مسئولان گذشته به ویژه شورای پنجم، قدردانی می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: پیش از نهایی شدن حضور جعفر پرج در کیلان در خصوص قدمت و آنچه حق مردم است، بسیار با ایشان صحبت کردیم؛ ایشان مردی تلاشگر، خونگرم و متعهد هستند؛ یقین داریم که با ایشان روزهای بهتری خواهیم داشت‌.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: در آستانه دفاع مقدس، بر ما واجب است، یاد و خاطره کسانی که جان خود را برای کشور نثار کردند، یاد نماییم و از مجاهدت ایثارگران، جانبازان و آزادگان قدردانی کنیم؛ شورای ششم با توکل به خداوند و توسل به حضرت امام جعفر صادق (ع) این دوره را با پشتوانه‌ای تحقیقاتی و مطالعاتی آغاز کرده و انجام کارهای علمی مبنای ماست.

وی بیان کرد: با عنایت خداوند متعال برخلاف گذشته، از نخستین شهرهایی هستیم که توانستیم شهرداری خوب انتخاب کنیم؛ در دوران انتخابات برنامه‌هایی ارائه دادیم و امروز از کاندیداها و شهروندان تقاضای کمک داریم.

آقاجان‌احمدی اضافه کرد: از امروز باید شرایط کیلان به‌گونه‌ای دیگر رقم بخورد و با مشارکت شهروندان در همه عرصه‌ها بتوانیم فردای بهتری برای کیلان شاهد باشیم؛ شورای ششم، با اتحاد و همدلی فعالیت‌های خود را آغاز کرده و امیدواریم با کمک خداوند متعال حاصل این اتحاد و همدلی را در چهار ساله آینده با یکدیگر نظاره‌گر باشیم.

کلمات کلیدی: , ,

مطالب مرتبط

فهرست