«جعفر پرچ» به عنوان شهر کیلان انتخاب شد/ تحقیقات گسترده درباره ۹ کاندیدای بومی و غیربومی

folder_openاخبار, اخبار شورای اسلامی شهر

پیمان آقاجان‌احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: شورای اسلامی شهر کیلان با استناد به تبصره یک ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب یکم خردادماه سال ۱۳۷۵ با اصلاحات و الحاقات بعدی، نسبت به انتخاب شهردار کیلان اقدام نمود.

وی افزود: بر این اساس، «جعفر پرچ» با اتفاق آرا به عنوان شهردار کیلان انتخاب و صورت‌جلسه آن جهت تأییدیه نهایی و صدور حکم به مسئولان مربوطه ارسال شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: پرچ دارای مدرک تحصیلی دکتری شهرسازی است و ۲۵ سال سابقه وزارت کشوری دارد؛ او که پیش از این هشت سال متوالی سکانداری شهرداری فیروزکوه را بر عهده داشته، سوابق درخشانی از خود در شهرهایی که مسئولیت شهرداری بر عهده‌اش بوده، به جای گذاشته است.

آقاجان‌احمدی تصریح کرد: ششمین دوره شورای اسلامی شهر کیلان بر خلاف دوره‌های قبلی که موضوع انتخاب شهردار را رسانه‌ای نمی‌کردند، وظیفه خود می‌داند در راستای شفافیت این خبر را به اطلاع مردم برساند.

وی بیان کرد: اعضای منتخب شورای اسلامی شهر کیلان بلافاصله پس از اخذ رأی و اعلام نتایج انتخابات، نشست‌های خود را در خصوص برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود و انتخاب شهردار آغاز کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان خاطرنشان کرد: ابتدا در خصوص انتخاب شهردار کیلان، ۹ گزینه بومی و غیربومی وجود داشت که تحقیقات کاملی درباره آنان انجام شد و نشست‌های مختلفی به صورت جداگانه با کاندیداهای سکانداری شهرداری برگزار گردید.

آقاجان‌احمدی ادامه داد: در مسیر تحقیقات اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، از تعداد ۹ گزینه انتخاب شهردار کیلان به مرور کاسته و گزینه جعفر پرچ باقی ماند.
وی اضافه کرد: درباره پرچ، تحقیقات زیادی صورت گرفت و او به اتفاق آرای هر ۵ نفر عضو شورای اسلامی شهر کیلان به عنوان شهردار کیلان انتخاب شد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست