توزیع ۱۱۰ بسته معیشتی به مناسبت هفته بسیج در شهر کیلان/ خدمات‌رسانی بسیج در شهر کیلان پررنگ‌تر شود

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، احمد محسن‌وطنی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر کیلان در دیدار مسئولان شهر کیلان به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: مطمئناً اگر بسیجی‌وار در مسئولیتی که بر عهده داریم، فعالیت کنیم، آن مسئولیت بسیار ارزشمند و نمایان است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های بسیج از جمله خدمات‌رسانی باید پررنگ‌تر شود و این امر نیاز به پشتوانه همگان دارد، افزود: به مناسبت هفته بسیج، ۱۱۰ بسته معیشتی توسط خیران و اوقاف تهیه شده و بین نیازمندان واقعی که شناسایی شده‌اند در شهر کیلان و شهرستان توزیع خواهد شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر کیلان هنوز کرونا تمام و شرایط اقتصادی عادی نشده و هر روز تلاطم اقتصادی داریم و این بسیج است که باید پای کار باشد، گفت: بسیج برای موج سوم ویروس کرونا، اقداماتی پیش‌بینی کرده و به زودی عملیات گندزدایی و رفع آلودگی سطح شهر اجرا می‌شود.

محسن‌وطنی تصریح کرد: شهر کیلان در کنترل اولیه ویروس کرونا در شهرستان دماوند پیشتاز بوده و این شهر در پنج ماه اول در وضعیت سفید قرار داشت؛ باید از ظرفیت بسیج در عرصه‌های مختلف استفاده و رنگ و بوی بسیج در شهر پررنگ‌تر شود، چراکه بسیج بازوی اجرایی فرهنگی و امنیتی شهر است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

فهرست