نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irپروژه‌های عمرانی شهر کیلان به بهر‌ه‌برداری رسید + تصاویر

آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری کیلان با حضور فرماندار شهرستان دماوند، معاون امور فنی و عمرانیبه فرماندار شهرستان دماوند، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند، مسئولان شهری کیلان و جمعی از هیئت‌های امنای محلات شهر کیلان در سالن اجتماعات تازه تأسیس شده شهرداری این شهر برگزار شد.

شهردار کیلان در این مراسم با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی شهر کیلان عنوان کرد: یکی از پروژه‌های شهرداری کیلان احداث سالن اجتماعات بود که زمین آن در سال ۹۳ خریداری و عملیات عمرانی آن آغاز شد و امیدواریم بتوانیم نشست‌های مفیدی را در این سالن برگزار کنیم.

سیدجلیل چوبداری پروژه دیگر کیلان را احداث تالار پذیرایی و مجتمع رفاهی برشمرد و گفت: یکی از دغدغه‌های شهروندان کیلانی این بود که برای برگزاری مراسم ازدواج خود باید به شهرهای دیگر مراجعه می‌کردند؛ اما ما با امکانات محدود احداث این تالار پذیرایی را آغاز کردیم که به زودی تجهیز می‌شود تا جوانان کیلان بتوانند مراسم ازدواج‌های خود را در آن برگزار کنند که این دو پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان هزینه داشته است.

وی با اشاره بهسازی و زیرسازی بلوار امام خمینی تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از محل جرائم راهنمایی و رانندگی انجام شد.

شهردار کیلان ادامه داد: جاده‌ای رانشی در ورودی روستای زیارت و در مسیر جاده کیلان – ایوانکی وجود داشت که چندین سال دغدغه شهرداری کیلان و اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند بود که بالاخره توانستیم در این زمینه ورود پیدا کنیم و هم‌اکنون این جاده وضعیت خوبی پیدا کرده است.

چوبداری با بیان اینکه در بلوار کنار کلانتری کیلان تصادف‌های زیادی رخ می‌داد، افزود: در سال ۹۳ این موضوع را پیگیری کردیم و با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان ساماندهی و دوربرگردانی احداث شد تا شاهد ترافیک و تصادفاتی در این بلوار نباشیم.

وی با اشاره به احداث بلوار شهدای وادان در ورودی شهر کیلان از سمت کیلاوند گفت: این پروژه‌ را در سال ۹۳ آغاز کردیم و با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

شهردار کیلان یکی دیگر از اقدامات شهرداری کیلان را حذف پیچ‌های خطرناک برشمرد و تصریح کرد: شهرداری کیلان توانست در حذف پیچ‌های خطرناک جاده کمربندی ایوانکی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان اقدام کند.

چوبداری کل بودجه شهرداری کیلان در سال ۹۳ را ۹ میلیارد تومان دانست و ادامه داد: از این میزان یک میلیارد بودجه استانداری تهران و مابقی آن از درآمدهای شهرداری کیلان بوده است.

 

 

 

13931125000408_PhotoL 13931125000410_PhotoL

انتهای پیام/م
شنبه, 14 فوريه 2015  02:57 ب.ظ