نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irگردهمایی جوانان با مسؤولان در کیلان/ جوانان شعار «ما می‌توانیم» را در کیلان محقق کنند

، عصر امروز گردهمایی جوانان شهر کیلان و حومه با مسؤولان به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان در سالن همایش شورای اسلامی و شهرداری کیلان برگزار شد.

رئیس شورای فرهنگی و مذهبی شهر کیلان در ابتدای این گردهمایی اظهار کرد: واژه جوان پر معنا و مقدس بوده و روز میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) به عنوان روز جوان، بسیار مبارک است.

*جوانان شعار «ما می‌توانیم» را در کیلان محقق شود

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر مسعودی افزود: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که راه طی شده از انقلاب، قطعه‌ای از مسیر افتخارآمیز به سمت آرمان‌های جمهوری اسلامی است و دنباله این مسیر با هوشیار و ابتکار عمل جوانان طی می‌شود.

وی گفت: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، برخی ائمه جمعه در سراسر کشور که سن و سالی از آن‌ها گذشته بود، استعفا دادند و جوانان جایگزین آن‌ها شدند و این اقدام بسیار شایسته‌ای بود.

رئیس شورای فرهنگی و مذهبی شهر کیلان تصریح کرد: هدف این همایش، ایجاد پیوند بین نسل گذشته و جدید است؛ پیوندی که انتقال تجربه پیشکسوتان را داشته باشیم؛ نسل امروز همان کسانی هستند که در لرستان و خوزستان در گِل و لای به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

مسعودی بیان کرد: شورای مشورتی جوانان باید در کیلان تشکیل و از ایده‌ها و طرح‌های جوانان برای توسعه کیلان استفاده شود؛ باید بتوان با ظرفیت نیروی جوانان، جمله امام راحل «ما می‌توانیم» را در کیلان محقق کنیم.

برخی از جوانان شهر کیلان نیز در پایان به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند و خواستار توجه هرچه بیشتر به جوانان و تشکیل شورای مشورتی جوانان در این شهر شدند.

کیلان در جنوب شرقی شهرستان دماوند و در فاصله ۷۰ کیلومتری از پایتخت واقع شده و شهر مرز بین استان‌های تهران و سمنان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/س
چهارشنبه, 17 آوريل 2019  10:07 ب.ظ