نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irکارگر اخراجی شرکت؛ عامل سرقت به عنف در دماوند

محمدحسن محمدی اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد سرقت به عنف واقع در شهر آبسرد شهرستان دماوند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران تجسس کلانتری آبسرد قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل، شخصی با هویت معلوم مراجعه و اعلام داشت، بنده پیمانکار شرکت مزبور هستم که شب گذشته دو نفر ناشناس بصورت مخفیانه وارد شرکت شدند و با بستن دست و پای بنده اقدام به سرقت اموال شرکت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خاطر نشان کرد: سرانجام ماموران باانجام گشت‌های محسوس ونامحسوس و شگردهای پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه سارق مزبور شدند.

محمدی بیان داشت: با هماهنگی مقام قضایی، ماموران در یک عملیات غافلگیرکننده، سارق را دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری آبسرد منتقل کردند.

وی افزود: متهم که از کارگران اخراجی شرکت بود، در تحقیقات به عمل آمده و با قرار گرفتن مقابل مالباخته به سرقت اعتراف و انگیزه خود از این سرقت را «انتقامجویی» از شاکی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به این مطلب که متهم پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: تیزبینی و دقت شهروندان در هنگام مواجهه با سرقت‌ها می‌تواند سرنخ‌های خوبی برای پیگیری از این پرونده‌ها در اختیار پلیس بگذارد.

انتهای پیام/شنبه, 24 دسامبر 2016  11:33 ق.ظ