نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irاجرای پروژه‌های عمرانی با اعتبار بیش از ۷۰ میلیارد ریال در کیلان/ تغییرات اساسی چهره کیلان در پایان سال/ احداث بلوار در محله ساران/ نصب 3 دروازه در ورودی‌های شهر کیلان+ تصاویر

ایرج گودرزی‌راد با اشاره به فعالیت‌های اخیر شهرداری کیلان اظهار کرد: بحث جدول‌گذاری یکی از‌‌مهم ترین‌کارهاست و اینکه شهر باید برنامه‌ریزی مطلوبی داشته باشد و در مقطع زمانی مشخص اقداماتی را انجام دهد.

وی با بیان اینکه امروز بیشترین نیاز در بخش جمع‌آوری آب‌های سطحی است، افزود: با توجه به اینکه کیلان در منطقه سیل‌خیزی قرار دارد و بارش باران زیاد است، عملیات جدول‌گذاری معابر با اعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال در راستای جمع‌آوری آب‌های سطحی در حال انجام است.

*نصب ۳ دروازده در ورودی‌های کیلان

شهردار کیلان گفت: در ورودی‌‌های شهر کیلان برای تسهیل در عبور و مرور مسافران سه دروازه همراه با تابلوهای علائم اخباری و راهنمایی و رانندگی در محلات کوهان، کردر و ساران نصب خواهد شد.

گودرزی‌راد تصریح کرد: عملیات لکه‌گیری آسفالت و ترمیم نوارهای حفاری در راستای بهسازی معابر شهری با اعتباری‌ بالغ‌بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در محلات شهر کیلان در حال اجراست؛ همچنین ۵۰ میلیارد ریال برای بهبود عبور و مرور شهری کیلان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه حوزه‌های خدمات شهری و فضای سبز شهر کیلان در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است، بیان کرد: توسعه فضای سبز شهر کیلان طی ماه‌های آینده به طور گسترده انجام می‌شود و در این خصوص، ایجاد پارک جنگلی در جهت افزایش سرانه فضای سبز در این شهر مد نظر قرار دارد.

*تغییرات اساسی چهره کیلان در پایان سال ۹۷

شهردار کیلان از احداث بلوار در محور اصلی ایوانکی به کیلان در محدوده محله ساران خبر داد و بیان کرد: با اقداماتی که در سال جاری آغاز شده است، مطمئناً در پایان امسال شاهد تغییرات اساسی در چهره محلات شهر کیلان خواهیم بود.

گودرزی‌راد در ادامه با اشاره به اینکه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای نوسازی و خرید نرم‌افزارهای شهرسازی، اسکن پرونده‌ها و نقشه‌برداری شهر هزینه در برداشته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با این روند خدمات‌رسانی واحد شهرسازی شهرداری کیلان به شهروندان که‌ اکنون مجهز به سیستم اتوماسیون اداری است، تسهیل یابد.

وی در خصوص ارتقای درجه شهرداری کیلان گفت: درصدد کسب ارتقای درجه شهرداری کیلان به رتبه پنج از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و کسب مجوز واحد نوسازی از وزارت کشور که موجب درآمد پایدار و ممیزی املاک در شهر کیلان است، هستیم.

شهردار کیلان در مورد بافت‌های فرسوده تصریح کرد: دستورالعملی که دولت در خصوص بافت‌های فرسوده ارائه کرده را اجرایی می‌کنیم؛ در این جهت، ۳۷ هکتار بافت فرسوده در کیلان وجود دارد که در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده پیشنهادهای مختلفی را مطرح کرده‌ایم.سه شنبه, 19 ژوئن 2018  12:19 ب.ظ