نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irشب قدر دماوندی‌ها بوی کربلا گرفت/ وداع باشکوه با فرزندان روح‌الله در دماوند+ تصاویر

شب‌های قدر بهترین فرصتی هستند که خداوند متعال برای طلب مغفرت و آمرزش در اختیار بندگان خود قرار داده است که در این شب‌ها، مؤمنان از نخستین ساعت شب تا سپیده صبح به مناجات با پرورگار می‌پردازند.

نخستین شب لیالی قدر با حضور باشکوه مردم در مساجد، حسینیه‌ها و برخی از امامزادگان در شهرستان دماوند همراه با برنامه‌های متعدد برگزار شد تا مردم این شهرستان یک گام دیگر خود را به خداوند متعال نزدیک‌تر کنند.

بیان احکام، قرائت قرآن، دعای جوشن کبیر، روضه‌خوانی، مرثیه‌سرایی، سخنرانی و مراسم قرآن به سر از جمله برنامه‌هایی هستند که در امکان مذهبی شهرستان دماوند باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شدند.

شب معنوی قدر در دماوند امسال با حال و هوای دیگری همراه بود؛ جایی که مردم در مساجد مختلف شهرهای دماوند، آبسرد و رودهن مصادف با شب ارتحال جانگذار معمار کبیر انقلاب میزبان پیکر مطهر سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بودند.

مردم قدرشناس شهرستان دماوند در شب قدر در وداع با پیکر بی‌نشان فرزندان روح‌الله (ره) بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و این حضور شهدای گمنام سبب شد تا شب‌ قدر دماوندی‌ها بوی کربلا بگیرد و حال و هوای خاصی را به این شب در دماوند ببخشد.

انتهای پیام/سسه شنبه, 05 ژوئن 2018  01:36 ب.ظ