نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irپیشنهاد برگزاری ۴۰ یادواره شهدا در دماوند/ زمان برگزاری یادواره‌های شهدای دماوند مشخص شود

مجید صفری ظهر امروز در نشست هماهنگی یادواره‌های شهدای شهرستان دماوند در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند اظهار کرد: زمان برگزاری یادواره‌های شهدای دماوند در سال جاری مشخص شده و هیچ مراسمی خارج از این لیست و بدون هماهنگی برگزار نخواهد شد.

وی با اشاره به برنامه یادواره‌های شهدا در شهرستان دماوند افزود: در سال جاری، ۳۰ یادواره شهدا در بخش مرکزی دماوند و ۱۰ یادواره شهدا در بخش رودهن مشخص شده که برگزار خواهند شد.

فرماندار دماوند تأکید کرد: پیشنهاد و تاریخ برگزاری یادواره‌های شهدا تا هفت روز آینده باید به بنیاد شهید و امور ایثارگران دماوند اعلام شود تا بررسی‌ها صورت گیرد و حداقل یک ماه در میان شاهد برگزاری یک یادواره شهدا در شهرستان دماوند باشیم.

صفری با بیان اینکه باید هماهنگی‌ها طوری باشد که دو یادواره در یک روز برگزار نشود، تصریح کرد: همچنین باید برنامه‌ریزی برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی انجام و برای این مراسم از دانش‌آموزان دعوت شود.

وی اضافه کرد: آسایش، امنیت و آرامش امروز جامعه خود را مرهون تلاش‌های شهدای گرانقدر انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم هستیم که امیدواریم با برگزاری یادواره‌ها شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنها گوشه‌ای از جانفشانی‌هایشان را جبران کنیم.
يكشنبه, 03 ژوئن 2018  01:21 ب.ظ