نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irرئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی دماوند معرفی شد+ تصاویر

نشست تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسؤولان در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند برگزار شد.

در این مراسم، امام جمعه دماوند، فرماندار دماوند، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد شرق تهران، رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند، شهردار دماوند و جمعی از روحانیان و رؤسای هیأت‌های مذهبی حضور داشتند.

بر این اساس، حجت‌الاسلام سیدرضا ظاهری‌مطلق با حکم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به عنوان سرپرست تبلیغات اسلامی دماوند معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام ذاکر صادقی‌کیا، رئیس سابق این اداره تجلیل به عمل آمد.

فرماندار دماوند در این مراسم با بیان اینکه پایگاه‌های فرهنگی در این شهرستان باید فعال‌تر شوند، اظهار کرد: مسؤولان در شرایط فعلی به خصوص سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه جدی در حوزه فرهنگی دارند.

مجید صفری گفت: با توجه به اینکه دماوند به عنوان دارالمؤمنین معروف است و مردمی متدین و انقلابی دارد، این امر فعالیت دستگاه‌های فرهنگی را سنگین‌تر می‌کند.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم برنامه‌ای را در جهت توسعه پایدار منطقه ایجاد کنیم، باید پایگاه‌های فرهنگی قوی‌تر و فعال‌تر شوند.

انتهای پیام/سه شنبه, 15 خرداد 1397  01:04 ب.ظ