نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irنزاع فامیلی منجر به قتل اتباع غیرمجاز در یکی از روستاهای دماوند/ ۱۳ تبعه افغانستانی غیرمجاز با تلاش پلیس دستگیر شدند

حسن بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص نزاع فامیلی ۱۴ تبعه افغانستانی غیرمجاز در یکی از روستاهای دماوند اظهار کرد: ۲۰ تبعه افغانستانی در منزلی در یکی از روستاهای دماوند با ارتباط خیلی خوب و صمیمی زندگی می‌کردند.

وی افزود: دو نفر از افراد زیر ۲۰ سال این خانواده با یکدیگر درگیر می‌شوند که بقیه افراد بین آنها صلح برقرار می‌کنند که متأسفانه روز بعد بین دو گروه هفت‌نفری نزاع رخ می‌دهد.

بازپرس ویژه قتل دماوند تصریح کرد: در این نزاع دسته‌جمعی یکی از طرفین با چاقو یکی از افراد طرف مقابل را به قتل می‌رساند و همچنین سه نفر در این زمینه مصدوم می‌شوند.

بختیاری بیان کرد: پس از وقوع نزاع، هفت نفر از کسانی که در وقوع قتل سهیم بودند، فرار می‌کنند و قصد خروج از کشور را داشتند که با تلاش شبانه‌روزی عوامل انتظامی و آگاهی شهرستان دماوند با دستور قضایی در کمتر از ۱۰ ساعت از وقوع قتل با اقدامات عملیاتی و اطلاعاتی در خانه باغی دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پس از دستگیر افراد این نزاع، قاتل به جرم خود اعتراف داشت و علت قتل را عصبانیت و درگیری بین اقوام بیان کرده و بقیه متهمان نیز به نزاع دسته‌جمعی اعتراف کردند.

بازپرس ویژه قتل با بیان اینکه مقتول ۲۵ سال و قاتل ۲۷ سال سن داشته‌ است، خاطرنشان کرد: اغلب قتل‌های اخیر توسط اتباع غیرمجاز اتفاق افتاده است.

بختیاری توصیه کرد: صاحبان مشاغلی که قصد دارند، سرایدار انتخاب کنند، از استخدام اتباع بیگانه به خصوص غیرمجاز خودداری کنند.دوشنبه, 04 ژوئن 2018  01:02 ب.ظ