نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irشناسایی نقاط کور ارتباطی در دماوند/ مشکلات پستی و ارتباطی مشخص شود

مجید صفری پیش از ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات فناوری و اطلاعات شهرستان دماوند که با حضور مدیران کل ارتباطات، مخابرات، پست‌بانک و مدیران اپراتورهای تلفن‌های همراه استان تهران در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: بحث ارتباطات و فناوری برای مردم اهمیت ویژه‌ای در بحث امنیتی و اقتصادی دارد.

وی تصریح کرد: مشکلات ارتباطی در شهرستان دماوند از جمله وجود برخی نقاط کور بوده که در استان تهران به چشم می‌آید و تا به حال رفع نشده است.

سرپرست فرمانداری دماوند ادامه داد: در سال ۹۷ به خاطر نداشتن انتخابات، سال استثنایی برای فرمانداری دماوند است و ما به چشم فرصت به آن نگاه می‌کنیم و امسال سال پرکاری برای ما خواهد بود تا بتوانیم از این فرصت به‌وجود آمده به خوبی استفاده کنیم.

صفری تأکید کرد: سال ۹۷ برای ما سال برنامه است و همه ادارات یک‌به‌یک برنامه ارائه خواهند داد تا بتوانیم کارهایی که می‌توان انجام داد را زمان‌بندی کرد و زمان‌بندی، مهم‌ترین بخش برنامه‌ها محسوب می‌شود؛ در همه کارگروه‌ها تصمیم بر این است که اگر تصمیمی اتخاذ می‌شود، باید همراه با زمان معینی اعلام شود تا اجرایی آن به خوبی صورت گیرد.

وی افزود: از جمله مشکلات ما بحث فیبر نوری بوده که خود فرمانداری دچار مشکل است؛ در دو سال پیش کارهای اتصال فیبر نوری را انجام دادیم و دستگاه‌ها وصل شده، اما هنوز بهره‌برداری نشده است.

سرپرست فرمانداری دماوند با تأکید بر اینکه نقاط کور ارتباطی در دماوند شناسایی شود، گفت: در یک فراخوان ۱۰ روزه باید این اقدام انجام شود و از همه می‌خواهیم که مشکلات در بحث خدمات پست، ارتباطات و اینترنت در شهرستان دماوند را اعلام کنند تا بعد از آن در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم.

انتهای پیام/سچهارشنبه, 16 مه 2018  10:24 ق.ظ