نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irبهسازی بخش‌هایی از جاده کیلان- ایوانکی/ جاده روستایی صالح‌آباد ارتقا می‌یابد

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، داود کشاورزیان امروز پس از پایان بازدید خود از محورهای مواصلاتی شهرستان دماوند اظهار کرد: سه راهی مهرآباد نخستین نقطه‌ای بود که امروز مورد بازدید قرار گرفت.

وی ادامه داد: بعد از کمربندی بومهن تا سه راهی مهرآباد منطقه به نسبت شلوغ و پرجمعیتی بوده و نیاز است که تقاطع غیرهمسطحی در این منطقه احداث و تکلیف رفت و آمدها روشن شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای گفت: طرحی در گذشته در خصوص تقاطع غیرهمسطح مهرآباد تهیه شده بود که قرار است تا همکاران ما در اداره‌کل راهداری استان تهران آن را بررسی و بعد از تأیید نهایی به اجرا در بیاوریم.

کشاورزیان با بیان اینکه بخشی از مسیر جاده کیلان – ایوانکی نیاز به بهسازی دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه احداث محور آبسرد – ایوانکی در اختیار شرکت ساخت قرار دارد، اصل کار باید توسط این شرکت انجام شود.

وی افزود: در این خصوص نیز، قرار شد بخش‌هایی که در حوزه اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران نیاز به بهسازی دارد، این کار صورت گیرد.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای با اشاره به جاده صالح‌آباد به سمت شهر کیلان بیان کرد: این جاده به صورت راه روستایی است که قرار شد تا به راه فرعی ارتقا یابد و با اعمال ضوابط این جاده بهسازی شود.

کشاورزیان در خصوص جاده کیلان به آبسرد خاطرنشان کرد: درباره وضع این جاده در حال حاضر تصمیمی گرفته نشد، چراکه این قسمت نیز جزو پروژه محور آبسرد – ایوانکی است و در دستور کار شرکت ساخت قرار دارد.

وی اضافه کرد: همچنین شهرداری آبسرد در خواستی برای واگذاری بلوار آیت‌الله خامنه‌ای این شهر به شهرداری داشت و با توجه به اینکه این جاده و بلوار با هزینه شهرداری ساخته شده، درخواست آنها بررسی می‌شود و در صورت جمع‌بندی واگذار خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی امروز به دعوت نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران، مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران و همراهی مسؤولان شهری از جاده‌های مواصلاتی شهرستان دماوند بازدید کرد.پنجشنبه, 11 ژانويه 2018  03:37 ب.ظ