نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir۱۹۱۴ واحد مسکن مهر دماوند آماده تحویل است/ ۷۰۰ سند عرصه در واحدهای مسکن مهر دماوند صادر شد

محمد رنجبر ظهر امروز در نشست شورای مسکن شهرستان دماوند در سالن نشست‌های فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مشکلات واحدهای مسکن مهر دماوند در طول یک سال گذشته رفع شده است.

وی افزود: بسیاری از مشکلات واحدهای مسکن مهر در حوزه خدمات‌رسانی برطرف شد و اکنون تعداد کمی از این واحدها با توجه به مشکلات خاص باقی مانده‌اند که خدمات‌رسانی صورت نگرفته است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند با بیان اینکه یک‌هزار و ۹۱۴ واحد در منطقه مهک آماده تکمیل و تحویل است، گفت: از این تعداد یک‌هزار و ۳۰۰ واحد برای پروژه میثاق مرآت متعلق به صنایع دفاع است.

رنجبر با اشاره به اینکه پروژه احداث کلانتری مسکن مهر مهک دماوند در حال تکمیل است، تصریح کرد: مطمئناً با اتمام این پروژه شاهد ارتقای امنیت در آن منطقه خواهیم بود.

وی به آماده‌سازی اسناد عرصه در واحدهای مسکن مهر اشاره و بیان کرد: در این زمینه، از تعداد پنج هزار سند، حدود ۷۰۰ سند آماده شده است که با این اقدام، مالکان روی زمین‌ها سهام‌‌دار می‌شوند؛ خرید و فروش مسکن مهر غیرقانونی بوده که با صدور اسناد این موضوع قابل انجام است.

 شهرک مهر امام رضا (ع) بخش مرکزی دماوند دارای پنج هزار و ۳۲۹ واحد مسکونی است که از این تعداد ۳۰۰۰ واحد آن تکمیل شده است.

مسکن مهر مهرآباد بخش رودهن نیز که تحت نظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان می باشد، دارای ۲۶ تعاونی و شامل چهار هزار و ۲۷۵ واحد است که سه هزار و ۲۰۵ واحد تکمیل شده و ۴۶۸ واحد نیمه فعال است و تعداد متقاضیان اختصاص یافته سه هزار و ۷۰۲ و فاقد متقاضی ۵۷۳ نفر و تعداد فروش اقساطی ۲۵۱۳ مورد بوده است.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از ۲ بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.چهارشنبه, 06 دسامبر 2017  08:24 ب.ظ