نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irآغاز به کار دوره پنجم شورای شهر در کیلان/ معرفی گزینه سکانداری شهرداری کیلان در آینده/ امرالهی سرپرست ماند+ تصاویر

ظهر امروز مراسم معارفه اعضای جدید شورای اسلامی شهر کیلان با حضور کارمندان شهرداری کیلان برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی دوره پنجم شهر کیلان در این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر ساده‌زیستی و هم‌دلی داشتند و از لحظه‌ای برای خدمت‌گزاری به مردم غافل نبودند.

علیرضا محسنا با بیان اینکه امیدواریم ادامه‌دهنده راه شهیدان رجایی و باهنر باشیم، افزود: این شهدا اسطوره‌های صبر و استقامت و نیز خدمت‌‌‌رسان به جامعه اسلامی بودند.

وی با قدردانی از زحمات اعضای دوره چهارم شورای شهر، شهرداران، سرپرستان و کارکنان شهرداری کیلان و نیز تمام کسانی که خدماتی در جهت پیشبرد توسعه این شهر داشته‌اند، تصریح کرد: باید بتوانیم از تجارب افراد مختلف برای توسعه و آبادانی شهر کیلان استفاده کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان تأکید کرد: کیلان باید همچون نگینی در استان تهران بدرخشد و این امر با تعامل و همکاری همگان در شهر کیلان به دور از تنش و تفرقه محقق می‌شود؛ باید با استفاده از ظرفیت‌های تاریخی و قدمت بسیار کیلان بهترین باشیم و کیلانی‌ها در امور شهر خود دخیل باشند. 

محسنا در خصوص وضع شهرداری کیلان بیان کرد: شهرداری کیلان در حال حاضر با سرپرستی فهیمه امرالهی اداره می‌شود تا با درایت بزرگان و مسؤولان ارشد شهرستان دماوند و نخبگان و نیز دریافت پیشنهادها بتوانیم فرد اصلحی را برای سکانداری شهرداری کیلان انتخاب کنیم تا در چهار سال آینده مشکلی نداشته باشیم، این شهر رونق خاصی پیدا کند و انتظار حداقلی مردم محقق شود.

وی در مورد انتخاب شهردار کیلان افزود: بعد از انتخابات تاکنون نشست‌های مختلفی در خصوص انتخاب گزینه اصلح شهرداری کیلان برگزار شد؛ در این زمینه، گزینه‌های مختلفی برای سکانداری شهرداری کیلان مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه انتخاب شهردار بسیار حائز اهمیت است، گزینه نهایی در آینده معرفی خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اضافه کرد: مهم‌ترین برنامه‌های شورای شهر کیلان این است که وضع این شهر را به روال عادی برسانیم تا مردم رفاه مطلوبی داشته باشند؛ همچنین شرایطی فراهم کنیم که شهرداری از وضع اقتصادی خوبی برخوردار شود تا در آینده شرایط درآمد پایداری را با توجه به ظرفیت‌های مختلف موجود برای کیلان ایجاد کنیم.

فهیمه امرالهی، سرپرست شهرداری کیلان نیز در ادامه با تبریک آغاز به کار اعضای جدی شورای اسلامی شهر کیلان و گرامیداشت هفته دولت تصریح کرد: برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم شهر کیلان، همکا‌ری‌های لازم را با شورای شهر جدید خواهیم داشت.

انتهای پیام/سشنبه, 26 اوت 2017  03:25 ب.ظ